کد خبر : 2049740 | 31 خرداد 1403 ساعت 09:02 | 31.6K بازدید | 10 دیدگاه

خشم ژرمن‌ها: مجارستانی‌ها شادی آلمانی‌ها را برهم زدند

در دومین بازی مرحله گروهی یورو 2024، هواداران مجارستان با اخلال در موج مکزیکی هواداران آلمانی، خشم آنها را برانگیختند.

خشم ژرمن‌ها: مجارستانی‌ها شادی آلمانی‌ها را برهم زدند

به گزارش "ورزش سه"، امشب در جریان بازی آلمان و مجارستان، در حالی که هواداران آلمانی از برد و صعود تیمشان به مرحله بعد خوشحال شده بودند، شروع به ایجاد موج مکزیکی کردند، اما هواداران مجارستان شادی آن‌ها را بهم زدند و موجب خشم آن‌ها شدند.

در حالی که بازی با نتیجه 2-0 به سود شاگردان یولیان ناگلزمان در جریان بود، حدود ده دقیقه مانده به پایان بازی، هواداران آلمانی در ورزشگاه اشتوتگارت موج مکزیکی را آغاز کردند. این موج به زیبایی در سراسر ورزشگاه چرخید تا به هواداران مجارستانی پشت دروازه که در نیمه دوم توسط مانوئل نویر محافظت می‌شد رسید.

2045589

اما هواداران مجارستانی با متوقف کردن موج مکزیکی، خشم هواداران آلمانی را برانگیختند. با این حال، آلمانی‌ها تسلیم نشدند و دوباره تلاش خود را آغاز کردند. این بار، سه چهارم ورزشگاه با شور و اشتیاق موج مکزیکی را به حرکت درآوردند، اما مجارستانی‌ها که به دلیل نتیجه بازی دلسرد شده بودند، بار دیگر مانع از تکمیل شدن این موج شدند.

در حالی که برخی از هواداران مجارستانی که اکثراً لباس قرمز بر تن داشتند، از جای خود بلند شده و دست‌های خود را بالا بردند، اما موج مکزیکی بار دیگر متوقف شد و این موضوع بار دیگر نارضایتی و اعتراض هواداران آلمانی را به دنبال داشت.

2045588

با این حال، با کسب دومین پیروزی در دومین بازی یورو، این حسرت زودگذر بود و هواداران آلمانی با شادی به خانه‌های خود بازگشتند.

دیدگاه‌ها