کد خبر : 2049806 | 31 خرداد 1403 ساعت 13:46 | 11.9K بازدید | 5 دیدگاه

تاکید مورایس: اسدی در تیم من هافبک نیست

ژوزه مورایس، رضا اسدی را برای حضور در پست مهاجم در سپاهان به خدمت گرفته است.

تاکید مورایس: اسدی در تیم من هافبک نیست

به گزارش "ورزش سه"، با توجه به محرومیت و مصدومیت تعدادی از بازیکنان سپاهان در مسابقه پرماجرا با گل‌گهر، طلایی‌پوشان فوتبال ایران برای دیدار برای دیدار فینال حذفی با کمبود‌هایی مواجه هستند.

شب گذشته ژوزه مورایس در نشست مطبوعاتی درباره جایگزین‌های احتمالی دابو، ستاره خط میانی این تیم، به دو اسم اشاره کرد: محمدجواد حسین‌نژاد و عباس حبیبی، دو بازیکن جوان و زیر ۲۳ سال سپاهان که ممکن است امروز در ترکیب فینالیست پرامید جام حذفی به میدان بروند و حتی تبدیل تبدیل به چهره سرنوشت‌ساز این مسابقه بشوند.

یکی از خبرنگاران درباره احتمال استفاده از رضا اسدی در پست هافبک با توجه به سوابق او صحبت کرد که مورایس در پاسخ گفت: اسدی یک هفته است که از مصدومیت سه هفته‌ای خود برگشته و باید در مورد او احتیاط کنم. البته او به صورت کلی در تیم من به عنوان مهاجم مورد استفاده قرار می‌گیرد و من او را در جمع هافبک‌های تیم خودم نمی‌بینم.

2045718

به این ترتیب آرایش خط میانی سپاهان در صورت غیبت دابو به احتمال بسیار زیاد با حضور محمدجواد حسین‌نژاد و محمد کریمی و امید نورافکن خواهد بود؛ سه بازیکن شاخصی که می‌توانند امروز در ترکیب سپاهان سرنوشت‌ساز و ستاره باشند.

دیدگاه‌ها