کد خبر : 2050051 | 01 تیر 1403 ساعت 12:29 | 53.9K بازدید | 41 دیدگاه

رابیو با انتقالی آزاد

ستاره یووه وارد فهرست رئال شد

در اسپانیا خبر داده‌اند که رئال قصد دارد آدرین رابیو را با قراردادی به‌عنوان بازیکن آزاد جذب کند.

ستاره یووه وارد فهرست رئال شد

به گزارش "ورزش سه"، قرارداد رابیو در پایان ژوئن به پایان می‌رسد و خبری از تمدید قرارداد هم نیست. آاس امروز نوشت که برای رئال رابیو در اولویت نیستِ اما در صورت رفتن دنی سبایوس، باشگاه مادریدی به شکل جدی روی جذب او تمرکز خواهد کرد.

رئال مادرید فقط در یک صورت خط هافبک خود را تقویت خواهد کرد؛ اینکه انتقال آزاد و رایگان باشد یا یک ستاره با قیمتی مقرون به صرفه در دسترس باشد. رابیو همه این شرایط را دارد. 

1973166

مشکل رابیو و یوونتوس در دستمزد است. ستاره فرانسوی دستمزد 7.5 میلیون یورویی پیشنهادی یووه را قبول نکرده و به همین دلیل، هنوز قراردادش تمدید نشده است. او دریافتی بیشتری می‌خواهد و فعلاً دو طرف به بن‌بست خورده‌اند. در ایتالیا احتمال رسیدن به توافق را رد نمی‌کنند؛ ولی هافبکی که از 2019 در یووه توپ می‌زند، پیشنهادات بهتری از باشگاه‌های دیگر دارد.

رابیو با 29 سال سن و ارزش 35 میلیون یورویی، قابلیت بازی در چند پست را دارد و کارلو آنچلوتی همیشه از چنین بازیکنانی استقبال می‌کند. در صورت جدایی دنی سبایوس، رئال مادرید مذاکره با رابیو را شروع خواهد کرد؛ اما ابتدا منتظر روشن‌شدن تکلیف او با یوونتوس و تصمیم نهایی سبایوس هستند.

دیدگاه‌ها