کد خبر : 2050162 | 02 تیر 1403 ساعت 04:29 | 5K بازدید | 13 دیدگاه

ذوب آهن باید برای بازگشت به آسیا تلاش کند؛

حدادی‌فر: کمترین حق سپاهان قهرمانی حذفی بود

حدادی‌فر می‌گوید باید در این فصل تلاش شود ذوب آهن به آسیا برگردد.

حدادی‌فر: کمترین حق سپاهان قهرمانی حذفی بود

به گزارش "ورزش سه"، قاسم حدادی‌فر، پیشکسوت باشگاه ذوب آهن در مورد این فصل و مسائل تیم محبوبش صحبت کرد. او در ابتدا گفت: فصل سختی برای فوتبال کشورمان بود چون حاشیه‌هایش خیلی بیشتر از مسائل فنی بود که مورد بررسی قرار می‌گرفت. در خصوص تیم ذوب آهن با توجه به تغییرات مدیریت و همچنین کادر فنی شان فصل را خیلی خوب آغاز کردند و ادامه دادند. من فکر می‌کنم تیم یک نوسان داشت اما ۵ ۶ هفته آخر را خیلی خوب تمام کردند.

او در مورد رتبه ذوب آهن گفت: می‌توانست خیلی بهتر از این نتیجه بگیرد اما بعد از چند سال رتبه پنجم را به دست آورد که خیلی خوب بود و به آنها تبریک می‌گویم. امیدوارم ادامه دار باشد و برای سال آینده برنامه‌ریزی کنند تا ذوب آهن را دوباره در آسیا ببینیم.

حدادی‌فر در مورد حواشی‌ای که ربیعی داشت و احتمال ادامه همکاری او گفت: من در مورد مسائل حاشیه‌ای و بیرون از زمین نمی‌توانم زیاد صحبت کنم. من در جریان هستم ولی نمی‌توانم صحبت کنم. تیم از نظر فوتبالی خوب نتیجه گرفت و طبیعتاً حق آقای ربیعی هست که کارشان را ادامه بدهد و مدیران باشگاه باید حمایت خوبی از ایشان داشته باشند تا ذوب آهن به هدفش برسد.

1889247

او ادامه داد: موفقیت مجموعه ذوب آهن باعث خوشحالی تمام افرادی است که در باشگاه کار می‌کنند و امیدوارم این اتفاق بیفتد و قدم‌های محکم‌تری برای تیم بردارند. ما استعدادهای خوبی در تیم داریم و باید بیشتر در راستای جوانگرایی قدم برداریم. برنامه‌ها طوری است که لیگ‌مان کمی جوان‌تر شود و این اتفاق خوبی است. همچنین امیدوارم بازیکنان خارجی با کیفیتی در لیگ ما بیایند.

حدادی‌فر در مورد قهرمانی سپاهان در جام حذفی گفت: سپاهان الگوی خوبی را در فوتبال ما پیش گرفته و کاملا به صورت سیستماتیک جلو می‌رود. سپاهان زیرساخت‌های قوی دارد و سازماندهی خیلی خوبی دارند و حقشان بود که قهرمان جام حذفی شوند. اگر هوشمندانه‌تر عمل می‌کردند و وارد حواشی نمی‌شدند مدعی اصلی قهرمانی در لیگ برتر بودند. همانطور که اول فصل همه این را می‌گفتند اما دچار یک سری حوادث شدند که در نهایت به کمترین حقشان یعنی قهرمانی حذفی رسیدند و این را به مردم خوب اصفهان تبریک می‌گویم.

دیدگاه‌ها