کد خبر : 2050166 | 01 تیر 1403 ساعت 22:23 | 19.8K بازدید | 56 دیدگاه

روبرتو مارتینز: رونالدو با شایستگی در تیم ملی حضور دارد

روبرتو مارتینز، سرمربی پرتغال، با حمایت از کریستیانو رونالدو مقابل منتقدان این ستاره ایستاده و او را شایسته حضور در رقابت‌های یورو می‌داند.

روبرتو مارتینز: رونالدو با شایستگی در تیم ملی حضور دارد

به گزارش "ورزش سه"، روبرتو مارتینز، سرمربی تیم ملی پرتغال، همراه رافائل لیائو در نشست خبری امروز شرکت کرد تا در مورد بازی فردا مقابل ترکیه، دومین بازی‌اش در گروه F یورو 2024 صحبت کند.

مارتینز در ابتدا گفت: بازی دوم است، برای ما بسیار مهم است که مسیر را دنبال کنیم، در رختکن رقابت ایجاد کنیم، پیشرفت کنیم و البته می‌خواهیم در هر مسابقه خوب بازی کنیم."

هدف پرتغال؟

هدف ما این است که در سه بازی اول هر چه در توان داریم را بگذاریم، سپس ببینیم چه کاری خوب انجام داده‌ایم. پیشرفت کنیم و راه خود را ادامه دهیم. ترکیه سه امتیاز دارد و ما هم همینطور و طبیعی است که هر دو تیم برای بردن تلاش کنند.

2046268

انتقادات از حضور فیکس کریستیانو رونالدو در بازی قبلی؟

می‌توانم از شما 

(خبرنگار) یک سوال بپرسم؟ آیا می‌دانید کریستیانو در فصل گذشته چند دقیقه بازی کرد؟ او تجربه دارد، هیچ بازیکن دیگری در تاریخ فوتبال با شش تورنمنت جام ملت‌های اروپا نداشته‌ایم. این مهم است که بفهمیم یک بازیکن چه امکاناتی را به ارمغان می‌آورد. کریستیانو در تیم ملی حضور دارد چون لیاقت حضور در تیم را دارد، فقط ببینید در رقابت‌های اخیر چه کرده است.

دیدگاه‌ها