کد خبر : 2050188 | 01 تیر 1403 ساعت 23:50 | 8K بازدید | 6 دیدگاه

جو کول: ساوت‌گیت باید جای کین را عوض کند

جو کول، ملی‌پوش سابق انگلیسی، پیشنهادی را مطرح کرده که خود او آن را "غیرعادی" توصیف می‌کند.

جو کول: ساوت‌گیت باید جای کین را عوض کند

به گزارش "ورزش سه"، با نزدیک شدن به بازی حساس سه شیرها مقابل اسلوونی در روز سه شنبه، بحث در مورد ترکیب اصلی تیم ملی انگلیس داغ شده است. امیدواری هواداران انگلیسی نسبت به قهرمانی در یورو 2024 پس از دو نمایش ضعیف در دو بازی ابتدایی، خدشه دار شده است.

شاگردان گرت ساوت‌گیت پس از کسب پیروزی خسته کننده 1-0 مقابل صربستان در بازی اول، در فرانکفورت مقابل دانمارک با نتیجه 1-1 متوقف شدند و در بسیاری از دقایق بازی مغلوب حریف بودند.

نظر کلی این است که ساوت‌گیت پس از تکرار ترکیب اصلی در هر دو بازی، مجبور به ایجاد تغییراتی در تیم است.

2046302

کول پیشنهاد می‌کند که این تغییرات حتی می‌تواند شامل جایگاه هری کین در تیم باشد. او اشاره کرد که ساوت‌گیت باید بین ساکا و فودن برای جانشینی در خط حمله یکی را انتخاب کند، سپس مکثی کرد و گفت "یا حتی هری (کین)".

کول در ادامه در مورد تیم صحبت کرد و گفت: "ترنت (الکساندر-آرنولد) باید از خط میانی بیرون بیاید. به خصوص زمانی که خوب بازی نمی‌کنید، نمی‌توانید یک بازیکن اضافی داشته باشید. ترنت بازیکنی است که با توپ هنرمند است و می‌تواند پاس‌های کلیدی بدهد. لحظاتی قبل از تعویض او، یک پاس فوق العاده به ساکا داد. اگر ساکا آن را کنترل می‌کرد و به دروازه می‌رساند، کار خودش را کرده بود."

انگلیس در آخرین بازی گروهی خود در روز سه شنبه شب به مصاف اسلوونی می‌رود و می‌داند که پیروزی به معنای صدرنشینی گروه و قرعه راحت‌تر در مرحله یک هشتم نهایی است.

دیدگاه‌ها