کد خبر : 2050194 | 02 تیر 1403 ساعت 00:08 | 9.8K بازدید | 10 دیدگاه

بلندپروازی یوردانسکو: : بلژیک را هم شکست می‌دهیم

ادواردو یوردانسکو، سرمربی تیم ملی رومانی، می‌گوید که تیمش توانایی شکست دادن بلژیک را دارد و فردا با این انگیزه به زمین خواهند رفت.

بلندپروازی یوردانسکو: : بلژیک را هم شکست می‌دهیم

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی فوتبال رومانی پس از غلبه بر اوکراین، در دومین بازی‌اش از گروه E فرداشب باید به مصاف بلژیک برود.

بلژیک شروع غیرمنتظره‌ای داشت و در بازی گذشته با نتیجه 1-0 از اسلواکی شکست خورد تا وضعیت متفاوتی را در جدول گروه تجربه کند.

ادوارد یوردانسکو، سرمربی رومانی، در نشست خبری پیش از بازی فردا گفت: "آسان‌تر از چیزی که فکرش را کنید ما تیم را در این سطح قرار داده‌ایم. ما در دو سال و نیم گذشته در حال ساختن یک جوی مانند این بوده‌ایم. بله، ما بعد از بازی اول در زمین سرخوش بودیم، اما پس از آن آرام شدیم و تمرینات را برای بازی فردا دنبال کردیم. همه چیز همانطور که می‌خواستم پیش رفته است.

مقایسه بلژیک با اوکراین؟

من دوست ندارم تیم‌ها را مقایسه کنم. فردا یک چالش جدید است. بلژیک سومین تیم بزرگ جهان با بازیکنانی عالی است و واقعاً این نیاز به تجربه زیادی دارد. برای ما، این‌ بازی‌ها تجربیاتی باورنکردنی هستند. فردا باید به سطح دیگری صعود کنیم، باید برنامه‌ریزی کنیم تا دقیق باشیم، کارآمد باشیم و لحظات خوبی در جریان بازی داشته باشیم، فوتبالی را بازی کنیم که می‌دانیم می‌توانیم بازی کنیم.

2046315

انگیزه رومانی؟

مشخص است که باید به تعادل خاصی برگردیم. فوتبال ورزشی است که می‌تواند تحت تاثیر همه چیز قرار بگیرد و شما باید تعادل داشته باشید تا روی پای خود بمانید. ما پیشرفت کرده‌ایم، کارمان را انجام داده‌ایم: فرآیند به همان اندازه مهم است که نتیجه بازی مهم است. ما کار زیادی برای رسیدن به این نتایج انجام داده‌ایم. بعد از دو سال و نیم کنار هم خیلی خوب هماهنگ شده‌ایم.

احتمال صعود به دور بعدی؟

این تیم پتانسیل صعود را دارد اطمینان دارم که ما این پتانسیل را برآورده خواهیم کرد. ما گروه بزرگی داریم. دوست دارم وقتی این تورنمنت را به پایان می‌رسانیم، که امیدوارم خیلی طول بکشد، این گروه الهام بخش رومانیایی‌ها باشد. خیلی خوب کار را شروع کردیم و امیدوارم بتوانیم ادامه دهیم. این تصور را دارم که کل کشور پشت تیم ما هستند و این به ما انگیزه بیشتری برای بازی فردا می‌دهد. درست است که حریف خیلی خوبی داریم اما اطمینان دارم که می‌توانیم بلژیک را شکست دهیم.

دیدگاه‌ها