کد خبر : 2050198 | 02 تیر 1403 ساعت 06:39 | 57.3K بازدید | 31 دیدگاه

چرا در اهواز یحیی را دوست دارند؟

بازگشت گل‎محمدی به فوتبال در خاک آشنا (عکس)

تاريخ دقيقي ندارد اما در چند روز آينده در يكي از پروازهاي داخلي، مسافري وارد اهواز خواهد شد كه قرار است بعدها بمب خبري باشگاه فولاد خوزستان شود.

بازگشت گل‎محمدی به فوتبال در خاک آشنا (عکس)

به گزارش ورزش سه، یحیی گل‌محمدی همان كسي است كه طی چند روز پیش نامش در فضای مجازی منتشر شده، قرار است در فصل جديد ليگ برتر كشور روي نيمكت قرمزپوشان بنشيند و به قول مديران اين باشگاه (فوتبال فولاد را تكان دهد و این تیم را مجددا به عنوان مدعی قهرمانی لیگ برتر و کسب سهمیه آسیا كند).

اما یحیی گل محمدی قرار است اين وظيفه بزرگ را بر عهده بگيرد، در چند روز آينده وارد اهواز خواهد شد تا راه فرودگاه بين‌المللي شهید سلیمانی اهواز تا باشگاه فولاد را طي كند تا مذاكرات نهايي براي ورودش به تيم پرطرفدار خوزستانی صورت گيرد.

2046321

گل‌محمدی شايد همان كسي هست كه سابقه چندین قهرمانی در لیگ برترداشته است، البته در اين دو سال‌ سخت فولاد همواره نام مربيان نامي از سوي مسئولان باشگاه براي حضور در فولاد اعلام شده ولي هيچگاه شرايط كار كردن براي آنها فراهم نگرديد.

حالا دقيقا اين فرصت دوباره به وجود آمده كه مذاكرات با مربيان اسم و رسم‌دار كليد بخورد. در همين حال شنيده مي‌شود مذاكراتی از چند روز پيش با  او آغاز شده و به اين ترتيب گل‌محمدی پذيرفت براي مذاكره رو در رو با مسئولان فولاد دور یک میز بنشیند، البته هنوز شرط و شروط خود را براي نشستن روي نيمكت تيم لیگ برتری فولاد اعلام نكرده و در واقع ديدار با مدیران ارشد فولاد در اهواز فصل‌الخطاب خواهد بود.

اما حضور گل‌محمدی در اهواز خاطرات تلخ و شیرین زیادی را یادآوری می‌کند و هواداران فولاد نیز امیدوارند که یحیی این بار در کسوت مربی بتواند روزهای خوبی را برای قرمزپوشان جنوب رقم بزند.

2046320

یحیی گل‌محمدی اولین بار در تابستان سال 78 پس از جدایی از پرسپولیس به تیم فولاد خوزستان آمد. گل‌محمدی 3 سال متوالی شامل دوره‌های نهم و دهم لیگ آزادگان و دوره اول لیگ برتر فوتبال ایران را با پیراهن تیم فولاد خوزستان توپ زد و در تابستان سال 81 به پرسپولیس بازگشت.

دیدگاه‌ها