کد خبر : 2050360 | 02 تیر 1403 ساعت 18:37 | 20.2K بازدید | 32 دیدگاه

به دنبال حضور همزمان در لیگ برتر زنان و مردان!

خیبر رقیب سرسخت سرخابی‌ها در مسیر حرفه‌ای شدن!

خیبر خرم آباد هم مثل سرخابی‌ها به دنبال تشکیل تیم زنان این باشگاه است و برای رسیدن به این مهم باید با تیم‌های مدعی رقابت کند!

خیبر رقیب سرسخت سرخابی‌ها در مسیر حرفه‌ای شدن!

به گزارش "ورزش سه"، درحالی که پرسپولیس و استقلال به طور جدی وارد مذاکره برای خرید امتیاز تیم‌ لیگ برتری زنان شده‌اند، حالا خیبر خرم آباد هم به عنوان رقیب جدی دو تیم اول پایتخت، می‌خواهد در فصل آتی لیگ برتر زنان نماینده داشته باشد.

درحال حاضر 10 تیم در لیگ برتر زنان حضور دارند که در این بین فقط سپاهان، ملوان و پیکان، مشترکا در فوتبال مردان و زنان تیم‌داری می‌کنند اما با توجه به الزام کمیته مجوز حرفه‌ای مبنی بر اینکه همه باشگاه‌ها باید تیم زنان خود را تشکیل دهند؛ حالا باشگاه‌های لیگ برتری مردان به ویژه آن‌هایی که شانس آسیایی شدن دارند؛ می‌خواهند تیم زنان خود را راه‌اندازی کنند تا برای کسب مجوز حرفه‌ای با مشکلی مواجه نشوند.

در این بین اگر باشگاه‌ها قصد حضور در لیگ برتر زنان را دارند؛ راهی جز خرید حق امتیاز نخواهند داشت و درحال حاضر فقط شرایط مذاکره با 3 و یا حداکثر 4 تیم برای واگذاری امتیاز موجود است. بنابراین استقلال، پرسپولیس، تراکتور و سایر باشگاه‌های مدعی جزو اولین مشتریان این امتیازها خواهند بود اما بر اساس اطلاعات به دست آمده، خیبر خرم‌آباد هم می‌خواهد برای تشکیل تیم زنان این باشگاه وارد مذاکره شود. با این اوصاف به نظر می‌رسد در هفته‌های آتی شاهد رقابت شدیدی برای خرید امتیاز این چند تیم لیگ برتری خواهیم بود و باید ببینیم کدام باشگاه در روند مذاکرات خود، موفق‌تر از رقیب، عمل خواهد کرد.

دیدگاه‌ها