کد خبر : 2050409 | 02 تیر 1403 ساعت 22:28 | 137.5K بازدید | 382 دیدگاه

بازگشت مرد جام‌ها پس از نیم‌فصل؛

رسمی: یحیی گل محمدی سرمربی فولاد شد

باشگاه فولاد خوزستان با سرمربی سابق پرسپولیس به توافق نهایی دست یافت.

رسمی: یحیی گل محمدی سرمربی فولاد شد

به گزارش "ورزش سه"، یحیی گل‌محمدی که در نیم‌فصل لیگ 23 تصمیم به جدایی از پرسپولیس گرفته و در دور برگشت استراحت کرده و شرایط حضور در تیمی را نداشت، حالا با فولاد خوزستان دوباره به فوتبال ایران بازگشت.

باشگاه فولاد خوزستان که شدیدا دنبال جذب یحیی بود و در زمستان گذشته هم پس از جدایی ایگناسیو مارتینز برای جذب وی تلاش کرد و تا پایان فصل نتوانسته بود این کار را انجام بدهد، حالا به توافق نهایی با سرمربی سابق پرسپولیس دست یافت و رسما با وی قرارداد بست.

2046653

در شرایطی که گفته می‌شود فولاد و گل‌محمدی بر سر مباحث مالی اختلاف نظر کوچکی داشتند، امروز این موضوع حل شد و یحیی دقایقی قبل قراردادش با این باشگاه خوزستانی را به طور رسمی امضاء کرد.

یحیی گل‌محمدی در شرایطی فولاد خوزستان را انتخاب کرد که طی پنج فصل اخیر همراه با پرسپولیس موفق به کسب سه قهرمانی لیگ برتر، یک قهرمانی جام حذفی، دو قهرمانی سوپرجام و یک نایب قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا شده و در فصل اخیر هم که سرخ پوشان به قهرمانی دست یافتند، نیم‌فصل هدایت آن را برعهده داشت.

2046695

فولاد خوزستان فصل گذشته عملکرد دور از تصور داشت، شرایط بحرانی سپری کرد و در آستانه سقوط قرار گرفته بود که روز آخر با پیروزی مقابل نساجی مازندران توانست در لیگ برتر بماند، اما حالا با انتخاب یحیی گل‌محمدی نشان داده اهداف بزرگی برای فصل جدید دارد.

قرمزهای خوزستان در فصل اخیر علیرضا منصوریان، ایگناسیو مارتینز، احمد آل‌نعمه و عبدالله ویسی را به‌عنوان سرمربی بالای سرشان داشتند که حالا یحیی را انتخاب کردند تا اوضاع فنی و تیم خود را سر و سامان بدهند و دوباره چهره مدعی به خود بگیرند.

یحیی گل‌محمدی که در کارنامه‌اش سه قهرمانی لیگ برتر، سه قهرمانی جام حذفی، سه قهرمانی جام حذفی و جایگاه دومی آسیا را دارد و همواره تیم‌های قدرتمندی وارد بازی‌ها کرده، در حالی هدایت فولاد خوزستان را عهده‌دار شده که این تیم هم در لیگ‌های چهارم و سیزدهم توانسته جام بگیرد و حالا هم می‌خواهد همان موفقیت‌ها را تکرار کند.

گل‌محمدی پس از تجربه کار در پرسپولیس، ذوب‌آهن، شهرخودرو مشهد، تراکتور، نفت تهران، صبای قم، نساجی و ....، اکنون دوران جدیدی را با حضور در فولاد خوزستان آغاز خواهد کرد.

دیدگاه‌ها