کد خبر : 2050410 | 02 تیر 1403 ساعت 22:30 | 8.4K بازدید | 6 دیدگاه

پوستکوگلو: رومانی با نظم و ضدحمله بلژیک را مغلوب می‌کند

آنگه پوستکوگلو، سرمربی تاتنهام، معتقد است که رومانی می‌تواند بلژیک را مغلوب کند.

پوستکوگلو: رومانی با نظم و ضدحمله بلژیک را مغلوب می‌کند

به گزارش "ورزش سه"، رومانی در اولین دیدار خود در این مسابقات، اوکراین را با نتیجه 1-0 شکست داد، در حالی که بلژیک در مقابل اسلواکی متحمل شکست شد. این دومین بازی از مرحله گروهی یورو 2024 برای هر دو تیم خواهد بود. آنگه، سرمربی تاتنهام معتقد است که رومانی با ارائه یک بازی منظم و استفاده از ضدحمله‌های زهردار، می‌تواند بلژیک را شکست دهد.

پوستکوگلو در مصاحبه‌ای پیش از بازی گفت: "رومانی در مقابل اوکراین بسیار با نظم و انضباط ظاهر شد و به خوبی دفاع کرد. آنها همچنین گل‌های باکیفیتی به ثمر رساندند. بازی امروز نیز به سود آنها خواهد بود. فکر می‌کنم بلژیک خواهان مالکیت توپ خواهد بود و رومانی از واگذاری توپ به آنها کاملاً راحت خواهد بود. آنها در ضدحمله‌ها می‌توانند برای حریف خود مشکل‌ساز شوند."

پوستکوگلو در ادامه صحبت‌های خود به تمجید از عملکرد رومانی در بازی مقابل اوکراین پرداخت و گفت: "آنها در آن بازی بسیار باهوش بازی کردند و به خوبی از نقاط ضعف اوکراین استفاده کردند. آنها همچنین در ضدحمله‌ها بسیار خطرناک بودند و می‌توانستند گل‌های بیشتری به ثمر برسانند."

2046647

اگر بلژیک در این بازی شکست بخورد، از گردونه تورنمنت یورو 2024 حذف خواهد شد و رومانی صعودش بر مرحله بعد را تضمین خواهد کرد.

دیدگاه‌ها