کد خبر : 2050468 | 03 تیر 1403 ساعت 01:57 | 9.5K بازدید | 13 دیدگاه

هشدار اسطوره ایتالیا: باخت به اسپانیا فراموش شود!

فرانچسکو توتی، ستاره سابق تیم ملی ایتالیا، معتقد است که آتزوری باید نمایش ضعیف مقابل اسپانیا را فراموش کند.

هشدار اسطوره ایتالیا: باخت به اسپانیا فراموش شود!

به گزارش "ورزش سه"، ایتالیا مسابقات یورو ۲۰۲۴ را با پیروزی ۲-۱ مقابل آلبانی آغاز کرد، اما در دیدار بعدی با نتیجه ۱-۰ مغلوب اسپانیا شد. در این بازی، جانلوئیجی دوناروما و تیر دروازه‌ها نقش مهمی در جلوگیری از افزایش گل‌های اسپانیا داشتند.

نتیجه این بازی صدرنشینی اسپانیا را قطعی و ضربه‌ای بزرگ به اعتماد به نفس تیم لوچانو اسپالتی وارد کرد. توتی در مصاحبه‌ای با اسکای اسپورت ایتالیا اظهار داشت: «آن‌ها باید در بازی آخر ورق را برگردانند. تیم فقط باید بر روی بازی بعدی تمرکز کند. اسپانیا تیمی بزرگ با بازیکنان جوانی در کلاس جهانی است. آن‌ها در آن شب بی‌نقص بودند، در حالی که ما آن ایتالیایی نبودیم که همه انتظار داشتند. اکنون مهم این است که به مرحله بعدی صعود کنیم.»

2046763

یک امتیاز مقابل کرواسی در دوشنبه شب برای صعود ایتالیا به عنوان تیم دوم گروه کافی خواهد بود که احتمالاً به معنای رویارویی با سوئیس در مرحله یک هشتم نهایی است. توتی تاکید کرد: «نباید تلاش کنیم که مقایسه‌ای بین ایتالیا و اسپانیا انجام دهیم. بعضی شب‌ها همه چیز برای یک تیم به خوبی پیش می‌رود و برای دیگری نه. ما فقط باید بازی با اسپانیا را به‌صورت کامل فراموش کنیم و به مصاف کرواسی برویم.»

در پاسخ به سوالی درباره اینکه آیا از عملکرد بازیکنی خاص در آتزوری تحت تاثیر قرار گرفته است یا نه، توتی گفت: «هیچ نام خاصی وجود ندارد، همه بازیکنان بالا و پایین‌هایی داشته‌اند. امیدوارم که تیم بتواند در روز دوشنبه عملکردی عالی از خود نشان دهد.»

دیدگاه‌ها