کد خبر : 2050534 | 03 تیر 1403 ساعت 13:18 | 32.8K بازدید | 14 دیدگاه

سیمونز در بایرن یا لایپزیش

تصمیم قطعی و نهایی پی‌اس‌جی در مورد ژاوی

با اعلام فابریتزیو رومانو، پی اس جی با انتقال قرضی مجدد ژاوی سیمونز موافقت کرده و ستاره هلندی فصل بعد نیز در پاریس بازی نخواهد کرد.

تصمیم قطعی و نهایی پی‌اس‌جی در مورد ژاوی

به گزارش "ورزش سه"، سیمونز یکی از پدیده‌های فوتبال جهان به‌شمار می‌رود. او پس از درخشش در پی‌اس‌وی آیندهوون، با سرعت سرسام‌آوری پیشرفت کرد. این هافبک 21 ساله، سابقه حضور در جام جهانی 2022 و درخشش در یورو 2024 با تیم ملی هلند را در کارنامه دارد.

در حالی که سیمونز با تیم ملی کشورش در یورو 2024 به میدان می‌رود، بحث در مورد آینده‌اش بین تیم‌های بزرگ اروپایی داغ است. پاری ‌سن‌ژرمن مالک او است، اما به نظر نمی‌رسد در برنامه‌های آینده این باشگاه فرانسوی جایی داشته باشد و به احتمال زیاد در نقل و انتقالات تابستانی جدا خواهد شد.

2046862

رومانو نوشت که بعد از صحبت‌های بین ایجنت ژاوی و باشگاه پی اس جی، تصمیم نهایی بر انتقال قرضی دوباره او گرفته شد. باشگاه به تصمیم سیمونز احترام گذاشت و با توحه به ترافیک شدید در خط میانی، اجازه داد ژاوی فصل بعد نیز خارج از پاریس به فوتبال ادامه دهد.

انتقال او البته دائمی نیست و ستاره هلندی که فصل قبل در لایپزیش عالی کار کرد، قرضی در بوندسلیگا به فوتبال ادامه خواهد داد. تصمیم او از بین بایرن یا لایپزیش، به زودی مشخص خواهد شد.

دیدگاه‌ها