کد خبر : 2050695 | 04 تیر 1403 ساعت 02:20 | 10.9K بازدید | 4 دیدگاه

زومر: دریافت گل در دقایق پایانی تلخ بود

یان زومر، دروازه‌بان سوئیس، پس از تساوی ۱-۱ با آلمان از شجاعت تیمش تمجید کرد.

زومر: دریافت گل در دقایق پایانی تلخ بود

به گزارش "ورزش سه"، یان زومر، دروازه‌بان سوئیس، بعد از تساوی 1-1 مقابل آلمان در مصاحبه‌ای به انتقاد از دریافت گل در دقایق پایانی بازی پرداخت، اما از عملکرد شجاعانه تیمش تمجید کرد. این نتیجه باعث صعود آلمان به عنوان تیم اول گروه و سوئیس به عنوان تیم دوم به مرحله بعدی شد.

زومر در مورد این بازی گفت: "طبیعتاً خیلی ناراحت‌کننده بود که در دو دقیقه پایانی گل خوردیم. با وجود شرایط نامناسب زمین، بازی شجاعانه‌ای انجام دادیم. آلمان را به خوبی آنالیز کرده بودیم، مخصوصاً نحوه شروع قدرتمند آنها در دو بازی قبلی. آنها تیمی متنوع هستند که به خوبی بین خطوط حرکت می‌کنند و در عمق نفوذ می‌کنند. می‌دانستیم که اگر توپ را پشت خط دفاع آنها بازی کنیم، فضای زیادی برای استفاده وجود دارد. آنها پرسینگ بلندی دارند."

2047158

دروازه‌بان باتجربه سوئیس در ادامه صحبت‌هایش افزود: "ما بازی را خوب شروع کردیم و موقعیت‌های خوبی هم خلق کردیم، اما نتوانستیم از آنها استفاده کنیم. در نیمه دوم، آلمان فشار را بیشتر کرد و ما مجبور شدیم بیشتر دفاع کنیم. در نهایت، خوشحالیم که یک امتیاز گرفتیم و به مرحله بعد صعود کردیم."

زومر در پایان صحبت‌هایش از هواداران سوئیس تشکر کرد و گفت: "از هوادارانمان برای حمایت‌شان متشکریم. آنها همیشه حامی ما هستند، چه در خانه و چه در خارج از خانه. ما تمام تلاشمان را می‌کنیم تا در مرحله بعد آنها را سربلند کنیم."

دیدگاه‌ها