کد خبر : 2050696 | 04 تیر 1403 ساعت 07:50 | 38.4K بازدید | 57 دیدگاه

مدال قهرمانی پرسپولیس در یورو ۲۰۲۴!

گئورگی گولسیانی می‌گوید مدال قهرمانی خود با پرسپولیس را همراه خود به مسابقات یورو برده است.

مدال قهرمانی پرسپولیس در یورو ۲۰۲۴!

به گزارش "ورزش سه"، گئورگی گولسیانی، مدافع ارزشمند پرسپولیس بعد از زدن گل قهرمانی این تیم به اردوی تیم ملی گرجستان برای شرکت در رقابت‌های یورو اضافه شد. او صحبت‌های جالبی در پیام ویدیویی با ویژه برنامه یورو ۲۰۲۴ انجام داد.

او در ابتدا گفت: به همه شما از آلمان درود می‌فرستم. به همه مردم دوست داشتنی ایران و دوستان و همکاران عزیزم. من خیلی خوشحالم و افتخار می‌کنم که نماینده گرجستان در یورو ۲۰۲۴ هستم. این اولین تجربه حضور ما در تاریخ جام ملت‌های اروپاست‌. ما تا الان دو تا بازی سخت را در مرحله گروهی انجام دادیم. مقابل ترکیه شکست خوردیم و مقابل چک اولین امتیاز تاریخ‌مان را به دست آوردیم. در این بازی حاضر بودم و از این بابت خوشحالم.

2043191

او ادامه داد: در ضمن من یک بازی دوستانه مقابل مونته‌نگرو انجام دادم و آن بازی اولین پاس گل من بود و تجربه‌ای فراموش نشدنی داشتم. بازی بعدی ما مقابل پرتغال خواهد بود. مقابل فوق ستاره‌هایی مثل رونالدو، برناردو سیلوا و برونو فرناندز بازی خواهیم کرد. تا وقتی شانس صعود داشته باشیم می‌جنگیم. 

گولسیانی در مورد پرسپولیس گفت: در مورد پرسپولیس باید بگویم مدال قهرمانی خودم را همراهم دارم و این مدال خیلی باارزش است برای اینکه فصل قبل تا آخرین بازی برای این مدال جنگیدیم. این مدال همه زندگی من است. برای برنامه آینده خودم چیزی واقعا نمی‌دانم. تا الان بین من و باشگاه مذاکره‌ای انجام نشده. الان فقط روی بازی‌های ملی متمرکز هستم. بعد از این باید استراحت کنم و ببینیم چه اتفاقی خواهد افتاد.

دیدگاه‌ها