کد خبر : 2050712 | 04 تیر 1403 ساعت 10:22 | 19K بازدید | 9 دیدگاه

خشم کاپیتان مجارستان: زود به داد مصدوم ما نرسیدید!

دومینیک سوبوسلای، کاپیتان مجارستان، می‌گوید که کادرپزشکی ورزشگاه اشتوتگارت با سرعت زیاد به وضعیت مصدومیت بارناباس وارگا رسیدگی نکردند.

خشم کاپیتان مجارستان: زود به داد مصدوم ما نرسیدید!

به گزارش "ورزش سه"، شب گذشته اتفاق تکان دهنده‌‌ای در رقابت‌های دور گروهی یورو 2024 افتاد: بارناباس وارگامجارستانی پس از برخورد را دروازه‌بان اسکاتلند، بیهوش به زمین افتاد.

پس از چند دقیقه درمان در زمین، او به بیمارستان منتقل شد. در همین حال، قبل از اینکه بازی به پایان برسد مشخص شد که وضعیت این بازیکن پایدار است و خطری جدی او را تهدید نمی‌کند.

مارکو روسی، سرمربی تیم ملی مجارستان، در نشست خبری پس از بازی اعلام کرد که استخوان گونه وارگا شکسته و نیاز به عمل جراحی دارد.

2047190

بعد از بازی اما اتهامات عجیبی مطرح شد. دومینیک سوبوسلای، کاپیتان مجارستان، از این گلایه کرد که مدت زیادی طول کشید تا وارگا در زمین درمان شود. او به تلویزیون مگِنتا گفت: "من یکی از اولین افرادی بودم که آنجا حضور داشتم. خودم شوکه شدم، سعی کردم او را به پهلو بخوابانم، که در واقع بهترین کاری است که می‌توانید در چنین موقعیت‌هایی انجام دهید. او نمی‌توانست اکسیژن کافی دریافت کند. من نمی‌دانم پروتکل چیست، آیا افراد اجازه ندارند در صورت نیاز به کمک، وارد زمین شوند یا خیر، اما..."

سپس خبرنگار از او سوال کرد: "آیا از نظر شما به اندازه کافی سریع نبود؟" سوبوسلای پاسخ داد: "من اینطور فکر نمی‌کنم. می‌توانید ببینید که این یک مشکل بزرگ است. همه می‌دویدند، من می‌دویدم، این چیزها چند ثانیه بیشتر وقت می‌گیرد. این تصمیم من نیست، اما باید چیزی را در مورد آن تغییر دهیم. ما باید این کار را سریع‌تر، خیلی سریع‌تر از چیزی که دیدیم انجام دهیم. همه می‌دانند که ثانیه‌ها در این لحظات چقدر حساس هستند."

2047189

دیدگاه‌ها