کد خبر : 2050734 | 04 تیر 1403 ساعت 12:31 | 52.5K بازدید | 14 دیدگاه

تکذیب در ایران، تأیید در امارات

انتقال قرضی مهاجم سابق استقلال به ادنوک لیگ

با وجود تکذیب مدیران نساجی، اما همچنان رسانه‌های اماراتی مدعی هستند که کار انتقال محمدرضا آزادی به العروبه تمام شده است.

انتقال قرضی مهاجم سابق استقلال به ادنوک لیگ

به گزارش "ورزش سه"، طی روزهای گذشته اخبار و شایعات زیادی پیرامون انتقال محمدرضا آزادی به باشگاه العروبه شنیده می‌شود. تیمی که به تازگی راهی ادنوک لیگ امارات شده و به دنبال تقویت خط حمله خود است.

با وجود این شایعات، روز گذشته حمیدرضا بایندریان، مدیرعامل باشگاه نساجی در گفت‌وگو با "ورزش سه" خبر انتقال محمدرضا آزادی به باشگاه العروبه را تکذیب کرد اما اکنون یک بار دیگر رسانه‌های این کشور به خبر این انتقال پرداخته‌اند.

روزنامه معروف الخلیج در شماره امروز خود جزئیات جدیدی را از این انتقال فاش کرده و مدعی شده که حضور محمدرضا آزادی در العروبه قرضی بوده و حتی این بازیکن قرار است اوایل ماه جولای در تمرینات این تیم شرکت کند.

2047235

الخلیج نوشته است:

تیم تازه صعود کرده العروبه به لیگ حرفه‌ای ادنوک، با محمدرضا آزادی، مهاجم ۲۴ ساله ایرانی تیم نساجی مازندران به توافق رسید تا این بازیکن برای فصل آینده به صورت قرضی در این تیم به میدان برود. انتظار می‌رود این بازیکن ایرانی اوایل ماه آینده با شروع تمرینات، به تیم ملحق شود.

العروبه اعتماد خود را به مربی پرتغالی، برونو پریرا، را نشان داد و قرارداد او را برای دومین فصل متوالی تمدید کرده است. این تمدید به دلیل تلاش‌ها و تاثیرات واضح او صورت گرفته که منجر به قهرمانی العروبه در لیگ دسته اول برای دومین بار در تاریخ باشگاه و بازگشت به لیگ حرفه‌ای شده است.

دیدگاه‌ها