کد خبر : 2050799 | 04 تیر 1403 ساعت 17:30 | 20.6K بازدید | 20 دیدگاه

گل‌گهر در آستانه تصمیم نهایی برای سرمربی

پس از پایان فصل مدیران باشگاه گل‌گهر در حال تجزیه و تحلیل بر روی گزینه‌های هدایت تیم فوتبال باشگاه هستند.

گل‌گهر در آستانه تصمیم نهایی برای سرمربی

به گزارش "ورزش ‌سه"، فصل بیست و سوم رقابت‌های لیگ در شرایطی برای گل‌گهر تمام شد که آنها مسابقات را با 36 امتیاز و رتبه نهمی تمام کردند. این در حالی است که گل‌گهر طی سال‌های اخیر نتایج بهتری کسب کرده بود و پس از سال اول حضور در لیگ برتر که با مجید جلالی در هفته پایانی ماندنش قطعی شد، در لیگ‌های بیستم، بیست و یکم و بیست و دوم فصل را با رتبه‌های پنجم، چهارم و ششم تمام کرد.

در این شرایط هنوز آینده اوزونیدیس مشخص نیست. این مربی یونانی که علاقه ویژه‌ای هم با درنظر گرفتن اولویت باشگاه گل‌گهر برای بازی دادن به بازیکنان جوان و مستعد داشت به خوبی نتوانست نظر مدیران باشگاه سیرجانی را که از منضبط‌ترین باشگاه‌های لیگ برتری به شمار می‌روند را جذب کند. آنها البته تا روزهای آخر در جام حذفی بودند ولی در نیمه نهایی به سپاهان باختند.

2047324

در این شرایط مدیران باشگاه گل‌گهر در حال بررسی و تجریه و تحلیل شرایط چند مربی داخلی هستند و البته ادامه کار با اوزونیدیس هم همچنان در دستور کار آنها قرار دارد.

به نظر می‌رسد طی روزهای آینده شاهد انتخاب نهایی مدیران گل‌گهر باشیم و سرمربی فصل آتی سرمه‌ای پوشان برای بستن تیمی منسجم معرفی شود.

دیدگاه‌ها