کد خبر : 2050808 | 04 تیر 1403 ساعت 18:25 | 51K بازدید | 184 دیدگاه

مربی و بازیکن می‌رود فقط استقلال می‌ماند:

اختر: به ما هم بگویند چه کسی نگذاشت قهرمان شویم

پیشکسوت باشگاه استقلال انتقادهایی را نسبت به صحبت‌ها و واکنش‌های بازیکنان و مربیان نسل جدید انجام داد.

اختر: به ما هم بگویند چه کسی نگذاشت قهرمان شویم

به گزارش ورزش سه، ادموند اختر پیشکسوت باشگاه استقلال نسبت به اتفاقاتی و واکنش‌هایی که بازیکنان و اعضای این تیم پس از قهرمان نشدن داشتند واکنش نشان داد و انتقاد‌هایی به بازیکنان نسل جدید انجام داد.

ادموند اختر در ابتدا عنوان کرد: زمانی هواداران خوشحال می‌شوند که تیم قهرمان شود، هوادار صاحب اصلی باشگاه استقلال هستند، تیمی که 30 میلیون هوادار دارد دیگر نگاه نمی‌کند باشگاه مشکلات دارد و دنبال این است که تیم قهرمان شود، ما خیلی بچگانه لیگ را از دست دادیم در حالی که قهرمانی در دستان خودمان بود.

او در ادامه نسبت به صحبت‌هایی که انجام شد و گفتند که نگذاشتند قهرمان شویم گفت: خیلی‌ها می‌گویند که نگذاشتند ما قهرمان شویم، یحیی گل‌محمدی گفت نگذاشتند ما قهرمان شویم، سپاهان دقیقه 94 از ملوان گل خورد و پرسپولیس قهرمان شد، ما اگر نساجی را می‌بردیم با کسی کاری نداشتیم همه هم می‌ذاشتند قهرمان شویم، ما که تو فوتبال هستیم نمیدانیم کی نذاشت قهرمان بشیم، می‌شود به ماهم بگویند که کی نگذاشته قهرمان شویم تا به او حمله کنیم؟

ویدئو: 346229

او در ادامه افزود: اختر در زمان ما فوتبال جنگ بود و همه چیز در زمین اتفاق می‌افتاد، الان جنگ نداریم و همه چیز در فضای مجازی رقم می‌خورد، یک مربی داشتیم که می‌گفت زبان درازی دارند و قدم‌های کوتاهی دارند، بازیکنان خارجی زبان کوتاهی دارند و قدم‌های بزرگی، الان بازیکنان ما فقط زبان‌هایشان کار می‌کند، می‌گویند من پیشنهاد دارم، مگر می‌شود استقلال را ول کنید و بروید باشگاه دیگری بخاطر پول؟ اصلا امکان ندارد، مدیران ما خام هستند که خیلی زود سیاه بازیکن می‌شود، بازیکن باید با یک چهارم قرارداد در استقلال بماند.

اختر در انتها افزود: این بازیکنانی که الان فوتبال بازی می‌کنند قابل احترام هستند اما بزرگتر از بازیکنان قدیم نیستند که، ببینید چه بازیکنانی آمدند و رفتند، باشگاه استقلال فقط می‌ماند، ما مربیان بزرگی داشتیم که شاید جواد نکونام کوچک‌ترین آن باشد، بازیکنان و مربیان آمدند و رفتند باشگاه استقلال مانده است، بهترین بازیکن استقلال اگر برود در عرض 3 روز بهتر از آن می‌آید، مدیران نباید خام آنها شوند.

دیدگاه‌ها