کد خبر : 2050853 | 04 تیر 1403 ساعت 23:55 | 41.5K بازدید | 9 دیدگاه

ستاره غیرمنتظره اسپانیا: به این بازیکن تعظیم کنید

فران تورس، ستاره تیم ملی اسپانیا، با گلی که برای این تیم برابر آلبانی به ثمر رساند نامش را به عنوان ستاره تیمش در یورو ۲۰۲۴ مطرح کرد.

ستاره غیرمنتظره اسپانیا: به این بازیکن تعظیم کنید

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی اسپانیا از ساعتی پیش در سومین و آخرین دیدارش از مرحله گروهی رقابت‌های جام ملت‌های اروپا روبروی تیم ملی آلبانی به میدان رفته و موفق شده است تا دقیقه ۶۵ با یک گل از حریف پیش بیفتد تا با سه پیروزی راهی مرحله حذفی این مسابقات شود.

تک گل این بازی تا به این جای کار را تورس در دقیقه ۱۳ این بازی روی پاس گل دنی اولمو به ثمر رسانده است تا نشان دهد که اعتماد لوئیس دلا فوئنته به او بی‌دلیل نبوده و این توانایی و شایستگی را دارد که پیراهن تیم ملی اسپانیا را به تن کند و رکوردهای جذابی را هم به ثبت برساند.

2047411

این ستاره بارسلونا حالا تنها سه گل با قرار گرفتن در جایگاه دهمین گلزن برتر تاریخ تیم ملی فوتبال اسپانیا و همچنین رسیدن به رکورد آلفردو دی استفانو، اسطوره باشگاه رئال مادرید، فاصله دارد و این شانس را خواهد داشت که در همین مسابقات به این رکورد دست پیدا کند.

جالب است بدانید که پیش از این رائول گونزالس موفق شده بود در ۴۵ دیدار ۲۰ گل برای تیم ملی اسپانیا به ثمر برساند و حالا تورس توانسته است تنها در ۴۳ بازی به این تعداد گل برسد تا نشان دهد که در حد و اندازه چنین بازیکن بزرگی هم هست.

دیدگاه‌ها