کد خبر : 2050877 | 05 تیر 1403 ساعت 01:44 | 12.2K بازدید | 15 دیدگاه

ستاره اسپانیا: نباید بگوییم مدعی قهرمانی هستیم!

داوید رایا، دروازه‌بان تیم ملی اسپانیا، معتقد است نباید با گفتن اینکه آنها مدعی قهرمانی هستند، خودشان را تحت فشار بگذارند.

ستاره اسپانیا: نباید بگوییم مدعی قهرمانی هستیم!

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی اسپانیا در آخرین بازی دور گروهی مسابقات یورو ۲۰۲۴ موفق شد مقابل آلبانی به پیروزی ۱-۰ برسد. پس از پایان بازی، داوید رایا که در این دیدار در درون دروازه لاروخا ایستاده بود، با خبرنگاران گفت‌وگو کرد.

دروازه‌بان آرسنال پس از بازی گفت: «فکر می‌کنم ما بازی را کاملاً تحت کنترل داشتیم. این برد برای ما طعم شیرینی دارد و از اینکه یک بازی دیگر را بردیم بسیار خوشحالیم. وقتی گل زدیم، چند حمله دیگر داشتیم اما کاملاً مطمئن بودیم که آنها هم چند حمله خواهند داشت.»

2047477

این یک عملکرد فوق‌العاده از همه‌ی بازیکنان بود. ما به خوبی می‌دانستیم که آلبانی حریف آسانی نخواهد بود. آن‌ها برای بقا در یورو بازی می‌کردند.»

رایا همچنین تأکید کرد که نباید زودتر از موعد درباره قهرمانی صحبت شود: «اینکه بگوییم ما مدعی قهرمانی هستیم آسان است، اما نباید فراموش کنیم که این فقط به ضرر بازیکنان خواهد بود. هر تیمی که به مرحله حذفی می‌رسد، از پیش بازنده یا برنده نیست و قطعاً تیم با کیفیتی است. ما نباید بگوییم که قهرمان می‌شویم و تیم را تحت فشار قرار دهیم.»

دیدگاه‌ها