کد خبر : 2050904 | 05 تیر 1403 ساعت 10:42 | 19.2K بازدید | 20 دیدگاه

ستاره اینتر تکذیب کرد: نه قاطع به بایرن

هاکان چالهان اوغلو، ستاره اینتر، با انتشار متنی در اینستاگرامش اعلام کرد که در این تیم خواهد ماند.

ستاره اینتر تکذیب کرد: نه قاطع به بایرن

به گزارش "ورزش سه"، چالهان اوغلو پس از ترک میلان به عنوان بازیکن آزاد و پیوستن به اینتر به صورت رایگان خیلی زود توانست خودش را به ترکیب اصلی این تیم تحمیل کند و جایگاه ویژه‌ای را در تفکرات سیمونه اینزاگی پیدا کند تا نشان دهد که می‌تواند برای این تیم هم مهره‌ای کلیدی باشد. 

عملکرد خوب او در ترکیب اینتر به خصوص در فصل گذشته که با قهرمانی نراتزوری در رقابت‌های سری آ ایتالیا همراه بود باعث شد که چند باشگاه بزرگ اروپایی شرایط او را زیر نظر بگیرند اما بایرن مونیخ جدی‌ترین مشتری این بازیکن به حساب می‌آمد و شایعات بسیاری در این باره در چند روز اخیر به گوش می‌رسید. 

2030326

این ستاره اهل ترکیه که چند روز قبل هم علاقه بایرن مونیخ به جذب خودش را تایید کرده بود با انتشار متنی در صفحه رسمی‌اش در اینستاگرام به این اتفاقات واکنش نشان داد: «در راستای انتشار شایعات در رسانه‌ها، دوست دارم از این فرصت استفاده کنم تا مستقیما درباره این شرایط پاسخ بدهم. 

تا به حال از اظهارنظر درباره این شایعات خودداری کردم چون تمرکزم به عنوان کاپیتان تیم ملی ترکیه روی یورو ۲۰۲۴ است. با این حال، باور دارم که الان زمان مناسبی برای اظهارنظر و جلوگیری از سوءتفاهم بیشتر است. من در اینتر بسیار خوشحال هستم. رابطه‌ام با این باشگاه و هواداران باورنکردنی‌مان بسیار خاص است. 

ما در کنار هم به دستاوردهای بسیار بزرگی رسیدیم و من از چشم‌انداز کسب جام‌های بیشتر با اینتر در آینده بسیار خوشحال هستم. بار دیگر (تاکید می‌کنم)، در حال حاضر تمام تمرکزم روی این است که مردم کشورم را خوشحال کنم. از شما به‌خاطر درک و حمایت‌تان ممنونم. زنده باد اینتر. چالهان شما.»

دیدگاه‌ها