کد خبر : 2050916 | 05 تیر 1403 ساعت 12:07 | 9.4K بازدید | 9 دیدگاه

شیلی قربانی انگیزه دختران هندبالیست ایران شد

تیم ملی دختران هندبال ایران موفق به شکست شیلی شد.

شیلی قربانی انگیزه دختران هندبالیست ایران شد

به گزارش “ورزش سه”، بیست و چهارمین دوره مسابقات هندبال قهرمانی جوانان دختر جهان تا ۱۰ تیر به میزبانی مقدونیه شمالی درحال برگزاری است و تیم ملی هندبال جوانان دختر ایران با کسب سهمیه مسابقات جهانی در مسابقات آسیایی هنگ‌کنگ برای دومین بار است که در کنار تیم‌های برتر جهان در این رقابت‌ها شرکت می‌کند.

اما صبح امروز، ۵ تیر، دختران ملی‌پوش کشورمان در دومین دیدار خود در مرحله پرزیدنت کاپ مسابقات قهرمانی جهان با قضاوت کوبل داوری از فرانسه با شیلی دیدار کردند و موفق به شکست این تیم شدند.

ملی‌پوشان کشورمان این دیدار را بسیار خوب آغاز کردند و چه در حمله و دفاع درخشان ظاهر شدند و در همان ابتدا ۶ امتیاز جلو افتادند اما شیلی هم تیمی نبود که پا پس بکشد و با دروازه‌بان خوب خود توانست اختلاف گل را جبران و حتی پیش بیفتد تا این نیمه را با برتری یک گله ۱۲ - ۱۳ به رختکن برود.

نیمه دوم هم با گلزنی تیم ملی ایران آغاز شد اما در ادامه بازی پایاپای پیش رفت تا انتهای این نیمه که ایران سه گل پیش افتاد و در پایان توانست با نتیجه ۲۵-۲۷ برنده این دیدار شود.

در پایان این دیدار میترا نوری، ناظر فنی این مسابقات، جایزه بهترین بازیکن زمین را به بازیکن شماره ۱۰ شیلی اهدا کرد.

ملی‌پوشان کشورمان فردا استراحت می‌کنند و روز پنجشنبه به مصاف حریف بعدی خود می‌روند که در ادامه مسابقات امروز مشخص می‌شود.

دیدگاه‌ها