کد خبر : 2050973 | 05 تیر 1403 ساعت 17:31 | 88.3K بازدید | 10 دیدگاه

نگاه‌ها به اولین مسابقه طیبی دوخته شده؛

در انتظار نخستین بازی بمب نقل و انتقالات لیگ برتر

فوتسال ایران با بازگشت حسین طیبی به وجد آمده. این باور وجود دارد گهرزمین در کنار او افتخار بزرگی نصیبش شود.

در انتظار نخستین بازی بمب نقل و انتقالات لیگ برتر

به گزارش ورزش سه، تنها دوست‌داران فوتسال ایران نیستند که فکر می‌کنند حسین طیبی ویژگی‌ها و قریحه گلزنی‌اش را حفظ کرده که باعث شده همچنان جزو بهترین بازیکنان جهان شناخته شود. او فصل گذشته به رغم از دست دادن نیمی از مسابقات لالیگا و به لطف ۱۳ گل در ۱۷ جدال، بهترین گلزن پالما در اسپانیا محسوب می‌شود. وقتی شایعه انتقال او به گهرزمین پخش شد، وحشت غول‌های فوتسال ایران را فراگرفت که در نقل‌وانتقالات فعالیت خود را دوچندان کنند و زمانی که توافق سر و شکل گرفت، بمبی در تاریخ نقل و انتقالات باشگاهی ایران را ترکاند.

2047606

جابه‌جایی‌های بزرگی در تاریخ رخ داده اما کسی به یاد دارد بازیکنی با دو قهرمانی در اروپا و یک قهرمانی در جهان با تیمی ایرانی معامله‌ای کرده باشد؟ عملکرد طیبی در اروپا آنقدر شگفت انگیز است که به تمام بحث‌ها در مورد ویژگی‌های بی نظیر افزایش می‌دهد. تنها چیزی که در حال حاضر می‌توان گفت و نقطه عطف تمامی تفاسیر است، او تنها بازیکنی ایرانی به شمار می‌رود که در ترکیب منتخب اروپا خودنمایی کرده.

آمادگی و توانایی‌های باورنکردنی طیبی شاهدی بر این است که او شایستگی کامل دریافت پیشنهاداتی از سوی تیم‌های بزرگ دنیا را داشته است و این موضوع وقتی پایان کار امضای قرارداد با گهرزمینی که او را گران‌ترین بازیکن تاریخ فوتسال ایران بدل می‌کند، همخوانی دارد. مدیران و مربی گهرزمین باور دارند طیبی با هدف مشخص آنها، از ادغام بازیکنان تراز اول جهان با ستاره‌های دیگر سازگار می‌شود. آنها هنوز حس می‌کنند سیاهه بازیکنان‌شان یکی از جوان‌ترین فهرست‌ها در لیگ برتر است زیرا طیبی همچنان شبیه به یک بازیکن هجده ساله کیفیت فنی و قدرت دارد و همچنان به تعیین استانداردهای جدید ادامه می‌دهد.

2047605

با بازگشت حسین طیبی به لیگ برتر، فوتسال ایران باری دیگر نمایشگر اصلی خود را بدست آورده. این باور وجود دارد گهرزمین در کنار او افتخار بزرگی نصیبش شود. می‌گویند طیبی استادی است که با موفقیت خو گرفته و همیشه برای پیروزی عطش داشته.

دیدگاه‌ها