کد خبر : 2051015 | 06 تیر 1403 ساعت 03:27 | 41K بازدید | 20 دیدگاه

کالدرون و گاریدو، فصل تلخ در لالیگا

همدستی دو پرسپولیسی برای سقوط بتیس!

خوان کارلوس گاریدو آشنایی جالبی با دو سرمربی شاغل در فوتبال ایران دارد.

همدستی دو پرسپولیسی برای سقوط بتیس!

به گزارش "ورزش سه"، گاریدو اسپانیایی که فصل گذشته در لیگ الجزایر حضور داشت و پیش از آن هم در مراکش و مصر، عربستان و امارات برای سرمربیگری، اقامت داشت، تجارب جالبی را از کار در فوتبال اروپا دارد.

او در حالی که بعد از اخراج نابهنگام در بلژیک، هدایت رئال بتیس را برعهده گرفته بود، نتوانست نتایج موردنظر را در این تیم کسب کند. البته بتیس در آن فصل با مشکلات زیادی مواجه بود و به کاندیدای اول سقوط هم تبدیل شده بود اما 5 باخت در 10 بازی و قرارگیری در مسیر سقوط، شغل خود را از دست داد.

2047678

خوان کارلوس که در کلوب بروژ جایگزین ژرژ لیکنز (سرمربی سابق تراکتور) شده بود، در بتیس شغل خود را به گابریل کالدرون (سرمربی پیشین پرسپولیس) واگذار کرد. کالدرون که از بازیکنان سابق بتیس بود، باوجود شرایط بد این تیم، پیشنهاد را پذیرفت و گفت که منتظر این روز بوده و برای نشستن روی نیمکت بتیس حاضر است بدود.

با این حال کالدرون هم در 22 بازی 13 باخت را رقم زد تا بتیس با اختلاف در قعر جدول قرار بگیرد و به سگوندا دیویژن سقوط کند. این آخرین تجربه مربیگری خوان کارلوس و گابریل کالدرون در لالیگا نیز محسوب می‌شود.

2047679

چهار سال بعد کالدرون هدایت پرسپولیس را برعهده گرفت و این تیم را به قهرمانی نیم فصل رساند و حالا خوان کارلوس گاریدو سرمربی پرسپولیس شده تا از عنوان قهرمانی این تیم دفاع کند.

دیدگاه‌ها