کد خبر : 2051026 | 05 تیر 1403 ساعت 21:55 | 15.7K بازدید | 16 دیدگاه

ویلی سانیول:

تا آخرین لحظه بازی پرتغال به صعود فکر می‌کنیم

ویلی سانیول، سرمربی گرجستان، می‌گوید تیمش رویای صعود به مرحله حذفی یورو را دارد و با تمام قدرت مقابل پرتغال بازی خواهد کرد.

تا آخرین لحظه بازی پرتغال به صعود فکر می‌کنیم

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی گرجستان با یک امتیاز در قعر جدول گروه F یورو 2024 قرار دارد. تیم تحت هدایت ویلی سانیول در دور پایانی باید فرداشب به مصاف پرتغال برود.

گرجستان در بازی اول گروه 3-1 مقابل ترکیه شکست خورد و در بازی دوم مقابل جمهوری چک به تساوی 1-1 رسید. در مقابل آن‌ها ترکیه موفق به شکست چک و ترکیه شده و صدرنشین گروه است.

2047706

ویلی سانیول درباره رویارویی با پرتغال گفت: "پرتغال تیم فوق العاده‌ای است، بازیکنان برتر زیادی دارد اما حتی اگر شانس کمی برای صعود داشته باشیم، من و همه بازیکنانم تا آخر بازی این رویا را خواهیم داشت."

شانس صعود؟

قرار داشتن در چنین وضعیتی برای ما بسیار مهم است و معنای زیادی دارد. قبل از رقابت‌ها، اگر کسی به ما می‌گفت که در بازی پایانی می‌توانید هنوز شانس صعود داشته باشید، من از آن به عنوان قوت قلبم استفاده می‌کردم اما طبیعی است که اکنون جاه‌طلبی بیشتری داشته باشیم.

تغییرات احتمالی در ترکیب؟

کیتیشویلی برای دو بازی اول در دسترس نبود اما برای این دیدار در دسترس است. برخی از بازیکنانم بهتر از بقیه ریکاوری کرده‌اند، اما ما بیش از 11 بازیکن داریم. ما یک تیم داریم. برخی تغییرات برای تزریق قدرت و طراوت بیشتر لازم است اما من کل تیم را تغییر نمی‌دهم.

دیدگاه‌ها