کد خبر : 2051034 | 05 تیر 1403 ساعت 22:24 | 118.3K بازدید | 78 دیدگاه

در سکوت پیش می‌رویم، امیدوارم که سیدحسین بماند!

واکنش رسمی استقلال به لیست ورود و خروج نکونام

سرپرست مدیرعاملی استقلال می‌گوید که جواد نکونام لیست ورود و خروج بازیکنان مدنظرش را تحویل مدیریت داده است.

واکنش رسمی استقلال به لیست ورود و خروج نکونام

به گزارش "ورزش سه"، فرشید سمیعی، سرپرست مدیرعاملی استقلال درخصوص آخرین وضعیت این تیم در بازار تابستانی گفت: نقل و انتقالات که همیشه دغدغه بزرگ هواداران بوده است، در حال حاضر در جریان است. باشگاه به دلایل مختلف تلاش کرده است تا در سکوت خبری، این قضیه را دنبال کند.

وی در مورد اینکه همین سکوت باعث افزایش فشارها در فضای مجازی بر باشگاه شده است، پاسخ داد: با توجه به دستورالعمل و آیین نامه‌های نقل و انتقالاتی جدیدی که تصویب شده، باعث گردیده حتی قراردادهایی که هفته قبل منعقد کرده باشید، اکنون باطل شده و قابلیت ثبت ندارد.

سمیعی اضافه کرد: چیزی عقب نیفتاده، چون قوانین در همین روزهای گذشته تغییر پیدا کرده و جدیداً ابلاغ شده است و حتی ممکن است فرمت قراردادی یکسانی تهیه شود و تمام تیم‌ها با فرمت مشابهی قراردادها را امضا کنند. به همین دلیل نمی‌شد خیلی کار زیادی انجام داد. البته باشگاه استقلال خیلی منظم و فعال مذاکراتش را پیش برده است.

او ادامه داد: برای اینکه در سکوت خبری و کمترین حواشی مذاکرات صورت بگیرد و باشگاه دچار افزایش قیمت تصاعدی بازیکنان نشود، جلسات در جایی برگزار شده که از لحاظ خبری ایمن باشد. مذاکرات در حال انجام است، ان شالله تیمی در خور شأن و شایستگی باشگاه استقلال تشکیل خواهد شد.

وی در مورد موضع هواداران درخصوص تداوم حضور نکونام در استقلال و پاک کردن کامنت ها زیر پیج رسمی باشگاه می‌گوید: من همچین چیزی را ندیده‌ام و نخوانده‌ام. با توجه به اینکه آقای نکونام قرارداد سه ساله‌ای امضا کرده بودند، طبعاً قرارداد ایشان ادامه پیدا کرده و در خدمت ایشان خواهیم بود.

2045865

سمیعی درباره مذاکرات با استراماچونی و سرمربی تیم ملی ساحل عاج پاسخ داد: هیچ مذاکره رسمی از سوی باشگاه استقلال با هیچ کسی صورت نگرفت. هیچ پیشنهادی از سوی باشگاه استقلال به هیچ مربی ندادیم. ممکن است برخی افراد یک سری صحبت‌ها انجام داده و یا قیمت ‌هایی گرفته باشند ولی از سوی باشگاه استقلال هیچ مذاکره رسمی صورت نگرفت.

سرپرست مدیرعاملی استقلال درباره اسامی که در فضای مجازی منتشر می‌شود ولی تناسبی با ساخت یک تیم سطح بالا برای رقابت در آسیا نیست، گفت: با توجه به بدهی‌هایی که باشگاه طی دو فصل اخیر به بازیکنان متحمل شده، نهایتا باید بازیکنانی که مورد تأیید کارشناسان و سرمربی بوده، حفظ شوند و تیم در سایر پست‌ها ترمیم و تقویت شود.

وی در مورد اینکه آیا نکونام به وی لیست خروج داده است یا خیر، گفت: بله لیست خروج داده‌اند. نمی‌شود به طور دقیق گفت چند نفر در لیست حضور دارند چون باید با توجه به تعداد بازیکنان ورودی، خروجی داشته باشیم. ایشان لیست بازیکنانی که باید جذب شوند را نیز تحویل داده‌اند ولی با فهرستی که در فضای مجازی پخش می‌شود تفاوت‌های اساسی دارد.

2029858

سمیعی در پایان و درخصوص اینکه آیا سیدحسین حسینی در استقلال ماندگار است یا خیر، گفت: ان شالله، به امید خدا. یک سری مذاکرات هست. ان شالله آن مذاکرات انجام شود، امیدوارم در خدمتشان باشیم.

دیدگاه‌ها