کد خبر : 2051046 | 05 تیر 1403 ساعت 23:10 | 18.7K بازدید | 16 دیدگاه

لواندوفسکی:

فهمیدیم که بازی با تیم‌های بزرگ ترس ندارد!

رابرت لواندوفسکی می‌گوید لهستان با تساوی مقابل فرانسه نشان داد که توانایی متوقف کردن تیم‌های بزرگ را دارد.

فهمیدیم که بازی با تیم‌های بزرگ ترس ندارد!

به گزارش "ورزش سه"، تیم‌های ملی لهستان و فرانسه امشب در آخرین بازی مرحله گروهی مسابقات یورو ۲۰۲۴ به مصاف همدیگر رفتند و در نهایت با گل‌های کیلیان امباپه و لواندوفسکی، دو تیم به تساوی ۱-۱ رسیدند. پس از پایان بازی، مهاجم بارسا، به سوالات خبرنگاران پاسخ داد‌.

لواندوفسکی با اشاره به تاثیر نتایج دو بازی گفت: «فکر می‌کنم اگر ما در اولین بازی، مقابل هلند، یک امتیاز کسب می‌کردیم، می‌توانستیم به چیزهای بیشتری امیدوار باشیم. اما متأسفانه ما با دو شکست شروع کردیم و همین موضوع کار ما را در یورو تمام کرد.»

او همچنین به عملکرد تیم در بازی پایانی مقابل فرانسه پرداخت و افزود: «خوشحالم که امروز خوب بازی کردیم، نه فقط به خاطر اینکه بازی مقابل فرانسه بود، بلکه به خاطر هوادارانمان که حمایت فوق‌العاده‌ و خاصی از ما کردند.»

2047735

کاپیتان لهستان درباره دستاوردهای تیم در این تورنمنت اظهار داشت: «این یورو به ما نشان داد که نباید از بازی مقابل تیم‌های بزرگ ترس داشته باشیم. ما می‌توانیم این کار را انجام دهیم. ما مقابل هلند و حالا مقابل فرانسه تلاش کردیم و موقعیت‌هایی داشتیم. این درس خوبی برای آینده است.»

لواندوفسکی همچنین به تیم ملی فرانسه اشاره کرد و گفت: «فرانسه یکی از مدعیان قهرمانی در یورو ۲۰۲۴ است، بنابراین باید از نتیجه‌ای که از این بازی گرفتیم قدردانی کنیم.»

دیدگاه‌ها