کد خبر : 2051057 | 06 تیر 1403 ساعت 07:22 | 9.9K بازدید | 12 دیدگاه

مدیر بایرن: به عملکرد بازیکن‌مان در یورو افتخار می‌کنیم

مکس ایبرل، مدیر ورزشی بایرن مونیخ، از عملکرد جمال موسیالا در تیم ملی آلمان، تمجید کرد.

مدیر بایرن: به عملکرد بازیکن‌مان در یورو افتخار می‌کنیم

به گزارش "ورزش سه"، مکس ایبرل، مدیر ورزشی بایرن مونیخ، در مصاحبه‌ای با نشریه بیلد درباره برنامه‌های تیم صحبت کرد. او در این مصاحبه به بررسی موضوع جذب هیروکی ایتو پرداخت و به عملکرد جمال موسیالا در یورو ۲۰۲۴ و برنامه‌ریزی بایرن مونیخ برای نقل و انتقالات اشاره کرد.

ایبرل درباره هیروکی ایتو گفت: «ما هیروکی را به دلیل عملکردی که داشته، مدت‌‌ها بود در لیست خود داشتیم. هدف ما جذب بازیکنانی است که توانایی بازی در چند پست را دارند و در حضور آنها بتوانید بدون تعویض سبک بازی را تغییر دهید. بنابراین، بسیار ارزشمند است که هیروکی می‌تواند در پست‌های مختلف بازی کند.»

2047755

او سپس درباره عملکرد موسیالا در تیم ملی آلمان گفت: «ما از عملکرد عالی جمال و کل تیم ملی در یورو بسیار خوشحالیم. جمال در این تورنمنت به نقطه اوج رسیده و شادی زیادی برای هواداران آلمانی به ارمغان آورده است. هدف بایرن مونیخ این است که یک تیم بسیار خوب داشته باشد و برای این کار به بازیکنان بسیار خوبی مانند او نیاز داریم.

ما خوشحالیم که موسیالا را در تیم خودمان داریم. مانند همه ما در بایرن مونیخ، هدف وینسنت این است که تا حد ممکن با جمال کار کند و دوران موفقی با او داشته باشد.»

ایبرل در خصوص برنامه‌ریزی برای خرید بازیکنان گفت: «ما برنامه‌ریزی برای ترکیب را با هدف داشتن یک ترکیب متعادل در پایان دوره نقل و انتقالات پیش می‌بریم که بتوانیم با تمام فشارها مقابله کنیم و به همه اهداف خود برسیم.»

دیدگاه‌ها