کد خبر : 2051062 | 06 تیر 1403 ساعت 07:46 | 60.1K بازدید | 42 دیدگاه

بازتاب گسترده حضور گاریدو در ایران

پرسپولیس عامل زلزله در رسانه‌های الجزایر!

حضور خوان کارلوس گاریدو در پرسپولیس، بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های الجزایری داشته است.

پرسپولیس عامل زلزله در رسانه‌های الجزایر!

به گزارش "ورزش سه"، پیوستن خوان کارلوس گاریدو به پرسپولیس، حسابی در رسانه‌های الجزایری بازتاب داشته است. سرمربی اتحاد العاصمة این کشور به یکباره و طی مدت زمان اندکی پس از پایان فصل، راهی ایران خواهد شد تا هدایت سرخ پوشان را برعهده بگیرد.

در همین خصوص، رسانه "الجزائر الجدیدة" نوشت: خوان کارلوس گاریدو، تکنیسین اسپانیایی، با باشگاه پرسپولیس ایران قرارداد امضا کرد. وی از باشگاه اتحاد الجزایر که در پایان فصل گذشته او را کنار گذاشته بود، به این تیم آمده است.

2047770

خوان کارلوس گاریدو پس از گذراندن ۹ ماه در باشگاه اتحاد الجزایر، به دنبال تجربه جدیدی در لیگ فوتبال ایران از طریق باشگاه پرسپولیس، قهرمان فصل گذشته لیگ ایران و حاضر در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا در فصل آینده است.

این سرمربی اسپانیایی توانست با باشگاه اتحاد الجزایر به نیمه‌نهایی جام الجزایر برسد که در آنجا مقابل باشگاه شباب بلوزداد در ضربات پنالتی شکست خورد. همچنین او به نیمه‌نهایی جام کنفدراسیون فوتبال آفریقا رسید، قبل از آنکه باشگاه تحت ظلم بزرگی از سوی کنفدراسیون فوتبال آفریقا در مورد پیراهن‌های باشگاه نهضت برکان مراکش قرار گیرد.

2047769

رسانه "أوراس" نیز نوشت: باشگاه اتحاد العاصمة رسماً از خدمات سرمربی اسپانیایی، خوان کارلوس گاریدو، صرف‌نظر کرد، جایی که وی با باشگاه پرسپولیس ایران قرارداد امضا کرد.

این مربی اسپانیایی، باشگاه پرسپولیس ایران را هدایت خواهد کرد که فصل گذشته در لیگ ایران قهرمان شد و به این معنی است که در فصل آینده در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا شرکت خواهد کرد.

2047768

رسانه "النهار" نیز آورده است: خوان کارلوس گاریدو اسپانیایی رسماً در پایان فصل 2023-2024 از هدایت اتحاد العاصمة کناره‌گیری کرد.

مدیریت اتحاد در اواسط ماه اکتبر گذشته، با تکنیسین اسپانیایی به عنوان جانشین عبد الحق بن شیخه قرارداد بست، قراردادی تا پایان فصل جاری با امکان تمدید تا یک فصل دیگر.

اما مدیریت جدید به رهبری عثمان سحبان تصمیم به عدم فعال‌سازی بند تمدید قرارداد کارلوس گاریدو گرفت که او را به دنبال تجربه جدیدی در لیگ ایران سوق داد.

2047767

رسانه "اسپورت 360" گزارش داد: خوان کارلوس گاریدو اسپانیایی از طریق حساب رسمی خود در شبکه اجتماعی "اینستاگرام" از قرارداد رسمی خود با تیم پرسپولیس ایران خبر داد.

باشگاه ایرانی نیز به نوبه خود اعلام کرد که با مربی اسپانیایی قرارداد بسته است تا هدایت تیم را بر عهده بگیرد، بدون اینکه جزئیات بیشتری را فاش کند.

گاریدو فصل گذشته هدایت تیم اتحاد العاصمة الجزایر را بر عهده داشت. شایان ذکر است که خوان کارلوس گاریدو قبلاً هدایت تیم‌های الرجاء و الوداد ورزشی را بر عهده داشته است.

2047766

رسانه "المصدر" نوشت: باشگاه اتحاد العاصمة رسماً تصمیم به کنار گذاشتن خدمات خوان کارلوس گاریدو، سرمربی اسپانیایی گرفت، که وی با باشگاه پرسپولیس ایران قرارداد امضا کرد.

این تکنیسین اسپانیایی توانست اتحاد العاصمة را به نیمه‌نهایی جام الجزایر و نیمه‌نهایی جام کنفدراسیون فوتبال آفریقا برساند.

دیدگاه‌ها