کد خبر : 2051432 | 07 تیر 1403 ساعت 20:19 | 20.4K بازدید | 55 دیدگاه

هشدار ماتراتزی به ایتالیا: یاد بازی با آلمان بیفتید

مارکو ماتراتزی، عضو تیم قهرمان جهان با ایتالیا، احساس می‌کند که آتزوری در صورت شکست دادن سوئیس در مرحله یک هشتم نهایی، در مرحله حذفی یورو 2024 با یک «اتوبان باز» روبرو خواهد شد.

هشدار ماتراتزی به ایتالیا: یاد بازی با آلمان بیفتید

به گزارش "ورزش سه"، آتزوری برای رویارویی با سوئیس در مرحله حذفی که روز شنبه 29 ژوئن در برلین برگزار می‌شود، آماده می‌شود و ماتراتزی هموطنانش را علی‌رغم اینکه ممکن است شانس زیادی داشته باشند، مورد هشدار قرار داد.

مدافع سابق ایتالیا به گازتا گفت: «دیگر هیچ تیمی قطعا برنده نیست و شکست دادن سوئیس هرگز آسان نیست. یاکین می‌تواند روی بازیکنانی که در لیگ‌های ایتالیا، آلمان و انگلیس بازی می‌کنند، حساب کند. این یک تیم متعادل با بازیکنان خوب و دروازه‌بانی مانند زومر است. دست‌کم گرفته شده، اما باتجربه.»

او در ادامه گفت: «آنها با اعتماد به نفس و فرم خود مقابل آلمان مرا تحت تاثیر قرار دادند. با این حال، مشکل ایتالیا نمی‌تواند سوئیس باشد. ایتالیا باید مطمئن شود که خودشان مشکل نیستند.»

«اگر به مرحله بعد برویم، ممکن است یک اتوبان باز وجود داشته باشد، هرچند بهتر است به آن فکر نکنند، در غیر این صورت به یک مسیر باریک تبدیل می‌شود. ما یکی را در سال 2006 دیدیم که ما را به بازی مقابل آلمان رساند. این آسان به نظر می‌رسد، اما اینطور نیست.»

ایتالیا قبل از رویارویی با آلمان در نیمه نهایی و فرانسه در فینال، استرالیا و اوکراین را در مرحله حذفی جام جهانی 2006 شکست داد.

2048372

دیدگاه‌ها