کد خبر : 2051433 | 07 تیر 1403 ساعت 20:22 | 127.8K بازدید | 162 دیدگاه

چه تیمی ساخته این فیلیپ بلین؛

هیولایی به نام ژاپن: سلام به نیمه نهایی لیگ ملت‌ها

ژاپن با پیروزی قاطع مقابل کانادا به نیمه نهایی لیگ ملت‌ها صعود کرد.

هیولایی به نام ژاپن: سلام به نیمه نهایی لیگ ملت‌ها

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی والیبال ژاپن با نمایشی بی‌نظیر و قدرتمندانه‌ موفق شد در مرحله یک‌چهارم نهایی رقابت‌های لیگ ملت‌ها، تیم ملی کانادا را در سه ست پیاپی شکست دهد و به مرحله نیمه‌نهایی صعود کند. این مسابقه با نتایج ٢۶ بر ٢۴، ٢۵ بر ١٨ و ٢۶ بر ٢۴ به سود ژاپن به پایان رسید.

در این دیدار، یوکی ایشیکاوا، ستاره درخشان تیم ژاپن، با کسب 26 امتیاز نقش بسزایی در پیروزی تیمش ایفا کرد. عملکرد فوق‌العاده او در حملات و دفاع‌ها باعث شد تا تیم ژاپن به راحتی بر حریف قدرتمند خود غلبه کند. در سوی دیگر میدان، آرتور شوارز با کسب ١٧ امتیاز بهترین بازیکن کانادا بود، اما تلاش‌های او برای جلوگیری از شکست تیمش کافی نبود.

ژاپن با این پیروزی به جمع چهار تیم برتر مسابقات راه یافت و اکنون منتظر است تا در مرحله نیمه‌نهایی به مصاف برنده بازی بین اسلوونی و آرژانتین برود. این دیدار حساس می‌تواند تعیین‌کننده مسیر ژاپن برای رسیدن به فینال و حتی تلاش برای کسب عنوان قهرمانی باشد.

2048374

این پیروزی ارزشمند نشان‌دهنده قدرت و هماهنگی بالای تیم ژاپن در این دوره از رقابت‌ها است و امیدها را برای موفقیت‌های بیشتر در مراحل بعدی افزایش داده است. تماشاگران و هواداران ژاپنی نیز با شور و هیجان فراوان منتظر دیدارهای بعدی تیم محبوب خود هستند تا شاهد ادامه این مسیر درخشان باشند.

دیدگاه‌ها