کد خبر : 2051441 | 07 تیر 1403 ساعت 21:31 | 61.2K بازدید | 57 دیدگاه

درخشش در یورو: گولر بالاتر از امباپه، بلینگام و رونالدو

ستاره ترکیه، آردا گولر، طبق آمار جدید، در طول یورو 2024 فالوورهای بیشتری نسبت به کریستیانو رونالدو و کیلیان امباپه در اینستاگرام به دست آورده است.

درخشش در یورو: گولر بالاتر از امباپه، بلینگام و رونالدو

به گزارش "ورزش سه"، تحلیلگران وبسایت “آپوستیس دپورتیواس” داده‌هایی را از 13 ژوئن، یک روز قبل از شروع یورو، تا 27 ژوئن، ساعاتی پس از پایان مرحله گروهی، جمع‌آوری کرده‌اند. یافته‌های آن‌ها نشان می‌دهد که گولر، بازیکن جوان رئال مادرید، در این دوره بیش از یک میلیون فالوور در اینستاگرام به دست آورده است. پس از او، کریستیانو رونالدو از پرتغال، جود بلینگام از انگلیس و کیلیان امباپه از فرانسه بیشترین افزایش فالوور را در این شبکه اجتماعی داشته‌اند. هرچند هر سه نفر آن‌ها تعداد فالوورهای بیشتری نسبت به گولر دارند، اما محبوبیت او به سرعت در حال افزایش است.

گولر با یک گل خیره کننده برای ترکیه در بازی افتتاحیه یورو 2024 مقابل گرجستان در اوایل این ماه، خود را در عرصه بین المللی معرفی کرد. این بازیکن 19 ساله پایان قدرتمندی برای فصل با رئال مادرید داشت و همچنین نقش کلیدی در صعود آن‌ها به مرحله حذفی در آلمان ایفا کرد.

2048388

این یافته‌ها نشان می‌دهد که رابرت لواندوفسکی از لهستان در این دوره با حذف کشورش از رقابت‌ها، بیش از 20 هزار فالوور از دست داده است، در حالی که استیون برخواین و فرانکی دی‌یونگ از هلند به ترتیب 13 هزار و 11 هزار فالوور خود را از دست داده‌اند.

ترکیه با حضور گولر روز سه‌شنبه در مرحله یک شانزدهم به مصاف اتریش می‌رود، در حالی که پرتغال با حضور رونالدو یک روز قبل به مصاف اسلوونی می‌رود. انگلیس با بلینگام یکشنبه با اسلواکی روبرو می‌شود و فرانسه با امباپه روز دوشنبه به مصاف بلژیک می‌رود.

دیدگاه‌ها