کد خبر : 2051454 | 08 تیر 1403 ساعت 00:06 | 493.8K بازدید | 325 دیدگاه

نکونام ستاره جوان را به تور آبی‌ها انداخت

اختصاصی: توافق استقلال با اولین خرید

باشگاه استقلال توانست نخستین خرید خود در بازار نقل و انتقالات تابستانی را قطعی کند.

اختصاصی: توافق استقلال با اولین خرید

به گزارش "ورزش سه"، بالاخره زمینه‌های همکاری میان جواد نکونام و محمدحسین اسلامی فراهم شد و بازیکنی که هم در لیگ قبل و هم در زمان حضور در فولاد مورد توجه نکو بود، با استقلال به توافق رسید تا این بازیکن جوان از فصل بعد با پیراهن آبی‌های پایتخت به میدان برود.

محمدحسین اسلامی که از تیم پایه های ذوب آهن رشد کرده و خود را به فوتبال کشور معرفی کرد، طی فصول گذشته در 73 دیدار برای ذوب آهن به میدان رفت که موفق به زدن هشت گل شد و پنج بار نیز پاس گل داد. بخش اعظم درخشش او به فصل قبل بازمیگردد که این بازیکن چهار مرتبه دروازه حریفان ذوب را باز کرد و سه بار پاس گل داد.

اسلامی در تابستان قبل نیز مدنظر استقلال بود، ولی به دلیل عدم صدور رضایت نامه از سوی ذوب آهن، در جمع گاندوها ماندگار شد و طی روزهای اخیر و در شرایطی که مورد توجه پرسپولیس نیز قرار گرفته بود، با آبی‌ها پای میز مذاکره نشست و در نهایت طرفین برای امضا قرارداد به توافق رسیدند.

1837280

این بازیکن قابلیت بازی در پست‌های وینگر راست و چپ را دارد و در ذوب آهن به عنوان هافبک تهاجمی پشت مهاجم نیز بازی کرده است. حضور این بازیکن جوان در ترکیب استقلال می‌تواند دست نکونام را برای تغییر برنامه‌های تهاجمی باز گذاشته و تنوع  تاکتیکی را در تیم شاهد باشیم.

استقلال و اسلامی در شرایطی به توافق رسیده‌اند که آبی‌ها مذاکرات خود با سایر گزینه‌های کادرفنی را نیز پیش می‌برند. قرار است که باشگاه استقلال به زودی و به عنوان نخستین خرید تابستانی، از اسلامی رونمایی کند.

دیدگاه‌ها