کد خبر : 2051642 | 09 تیر 1403 ساعت 13:32 | 54.6K بازدید | 99 دیدگاه

جنون در پاریس: پیشنهاد باورنکردنی به یامال!

باشگاه پاری سن ژرمن آماده است تا ۲۵۰ میلیون یورو برای جذب لامین یامال هزینه کند.

جنون در پاریس: پیشنهاد باورنکردنی به یامال!

به گزارش "ورزش سه"، درخشش یامال در ترکیب بارسلونا و تیم ملی اسپانیا در رقابت‌های جام ملت‌های اروپای ۲۰۲۴ باعث شده است که نام این بازیکن به عنوان یکی از بهترین ستاره‌های جوان فوتبال دنیا مطرح شود و پاری سن ژرمن از مدت‌ها قبل علاقه زیادی به جذب او داشته است. 

مدیران پی اس جی در حال حاضر به دنبال پیدا کردن بازیکنی هستند که بتواند جای خالی امباپه را که به رئال مادرید پیوست در ترکیب این تیم پر کنند و حاضر هستند که هزینه گزافی را برای به خدمت گرفتن این ستاره جوان به باشگاه بارسلونا پرداخت کنند تا با انتقال او به پاریس موافقت کند. 

2042539

روزنامه موندو دیپورتیوو خبر داده است که پاری سن ژرمن پیشنهاد ۲۰۰ میلیون یورویی که پیش از این برای جذب این بازیکن ارائه کرده بود را افزایش داده و حالا آماده است تا با ۲۵۰ میلیون یورو این ستاره را به خدمت بگیرد اما این انتقال در نهایت به تصمیم مدیران بارسا بستگی دارد. 

بارسلونا پیش از این تاکید کرده بود که به هیچ وجه حاضر به قبول این پیشنهاد نیست و تمایلی به فروش یامال ندارد. آنها معتقد هستند که این بازیکن شاکله اصلی این تیم را در چند فصل آینده شکل خواهد داد و به همین دلیل با جدایی‌اش مخالف هستند و بعید است که این پیشنهاد جدید هم تغییری در موضع آنها به وجود بیاورد.

دیدگاه‌ها