کد خبر : 2051767 | 10 تیر 1403 ساعت 01:18 | 20.3K بازدید | 54 دیدگاه

جمال، زیبایی خاص یورو 2024 (عکس)

جمال موسیالا با به ثمر رساندن یکی از جالب‌ترین گل‌های یورو ۲۰۲۴، با ۳ گل در صدر جدول گلزنان یورو قرار گرفت.

جمال، زیبایی خاص یورو 2024 (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، جواهر جوان تیم ملی فوتبال آلمان امشب یکی از بازیکنان محوری مانشافت در پیروزی دو بر صفر مقابل دانمارک سختکوش بود. بردی که می‌توانست نتیجه به مراتب پرگل‌تر داشته باشد اما بی دقتی به خصوص آلمانی‌ها در مقابل دروازه کسپر اشمایکل و البته درخشش دروازه‌بان دانمارک مانع از این شد که نتیجه رویایی در این مسابقه رقم بخورد.

نتیجه‌ای که می‌توانست رکورد آلمان‌ها در دیدار افتتاحیه مقابل اسکاتلند را بشکند. آنها در این بازی بارها و بارها صاحب موقعیت شدند و دو بار نیز گل‌های‌شان توسط وی‌ای‌آر مردود اعلام شد.

2048907

در این بین اما گل جمال موسیالا، شماره ۱۰ تیم ملی آلمان، جلوه خاصی داشت. او که در طول مسابقه بارها و بارها از کمند بازیکنان حریف می‌گریخت در دقیقه ۶۸ با یک فرار عمقی با گذر از دفاع راست تیم ملی دانمارک با اشمایکل تک به تک شد و با ضربه‌ای فنی دروازه مرد سبزپوش تیم سرخپوش را باز کرد تا رویای ادامه دادن راه پدر توسط کسپر کاملاً از بین برود.

2048909

آلمانی‌ها می‌ترسیدند که با توجه به اینکه پیتر اشمایکل کبیر یک بار این درخشش فوق العاده را مقابل آلمان انجام داده در این مسابقه نیز اسیر دستان پرتوان فرزندش بشوند اما حمله‌وران مانشافت بیش از اینها موقعیت ساختند که کار به اما اگر بکشد و البته گل موسیالا به معنای پایان رویاهای دانمارک در این مسابقه بود.

2048908

 مسابقه‌ای که آلمان فرم فوق العاده خود را در آن به نمایش گذاشت و خود را به عنوان یکی از مهمترین مدعیان کسب جام معرفی کرد. اگرچه دیدار بعدی آنها مقابل اسپانیا بسیار دشوار است و شاید حتی منجر به حذفشان از رقابت‌های یورو بشود. با این حال نمایش با طراوت و تهاجمی شاگردان ناگلزمن امیدواری فوق العاده‌ای را در کشور آلمان ایجاد کرده است.

ویدئو: 346545

دیدگاه‌ها