کد خبر : 2051843 | 10 تیر 1403 ساعت 13:14 | 65.9K بازدید | 89 دیدگاه

هجوم عکاسان به نیمکت آرژانتین

مسی نیمکت آرژانتین را به هم ریخت (عکس)

بامداد امروز عکاسان به جای تمرکز روی 22 بازیکنی که قرار بود به میدان بروند، روی لیونل مسی که نیمکت نشین بود تمرکز داشتند.

مسی نیمکت آرژانتین را به هم ریخت (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، لئو مسی در این مقطع از دوران ورزشی خود، با هر کاری که انجام می‌دهد شور و هیجانی خاص را در میان هوادارانش ایجاد می‌کند. او با 37 سال سن، رویای بردن دومین کوپا آمه‌ریکای رکورد خود را در سر دارد، اما برای این کار باید با مشکلات جسمانی دست و پنجه نرم کند که باعث شده حضورش در دور یک چهارم نهایی نیز در ابهام باشد.

فوق ستاره آرژانتینی، کاپیتان آلبی سلسته، در بازی چند روز قبل مقابل شیلی (1-0) از ناحیه همسترینگ مصدوم شد و بامداد امروز برابر پرو غایب بود. مسی در این بازی روی نیمکت نشسته بود، هرچند صرفاً برای نزدیک بودن به هم تیمی‌هایش، چون حتی کفش‌هایش را هم نپوشیده بود. در واقع نام مسی در فهرست بازی نبود.

2049007

درست قبل از شروع مسابقه، عکاسان به دنبال 22 بازیکن اصلی نبودند، بلکه روی لیونل مسی تمرکز کردند. دیدن این همه آدم دور یک نیمکت سخت است. اتفاقی که شخص لیونل مسی باعثش شده بود.

هدف این است که مسی برای بازی یک چهارم نهایی که آرژانتین در ساعات اولیه جمعه مقابل اکوادور، مکزیک یا ونزوئلا برگزار می‌کند، در دسترس باشد.

دیدگاه‌ها