کد خبر : 2051856 | 10 تیر 1403 ساعت 14:12 | 211.5K بازدید | 206 دیدگاه

آلمدین زیلیکیچ، وینگر اهل بوسنی

رونمایی از دومین خرید جدید و عجیب استقلال!

رسانه‌های اهل بوسنی از پیوستن یک بازیکن به نام آلمدین زیلیکیچ به تیمی در لیگ برتر ایران خبر می‌دهند و آنگونه که به گوش می‌رسد، نام این تیم استقلال است.

رونمایی از دومین خرید جدید و عجیب استقلال!

به گزارش "ورزش سه"، آنگونه که رسانه‌های اهل بوسنی خبر می‌دهند، آلمدین زیلیکیچ با عقد قراردادی به استقلال پیوسته و حتی به ایران نیز سفر کرده و قرار است برخی تست‌های پزشکی را پشت سر بگذارد تا به عنوان دومین خرید عجیب آبی‌ها در بازار تابستانی لقب بگیرد.

به نظر می‌رسد انتشار اخبار عجیب از باشگاه استقلال، تمامی ندارد. بعد از اینکه در روزهای گذشته از عقد قرارداد غیررسمی آبی‌ها با یک دروازه‌بان مقدونیه الاصل اهل کشور بوسنی به نام ودران کیوسوسکی خبر داده بودیم، حالا از دومین خرید بی‌سر و صدای این تیم نیز رونمایی شده است.

2049041

آنگونه که از گوشه و کنار به گوش می‌رسد، هلدینگ خلیج فارس پس از پایان لیگ برتر، آفر یا همان پیشنهادات رسمی با امضای فرشید سمیعی، سرپرست مدیرعاملی استقلال را برای چند بازیکن خارجی از جمله گلر اهل بوسنی و یک بازیکن دیگر به نام آلمدین زیلیکیچ ارسال کرده که در نوع خود عجیب است.

رسانه فاکتور بوسنی با انتشار خبری نوشته است که آلمدین زیلیکیچ، وینگر 28 ساله اهل بوسنی و هرزگوین که تا چندی پیش کاپیتان تیم فوتبال سارایوو بود، در تیمی از ایران به کار خود ادامه خواهد داد.

2049040

آنطور که فاکتور اطلاع پیدا می‌کند، زیلیکیچ قبلا به ایران سفر کرده است. او در روزهای آینده تحت معاینات پزشکی قرار خواهد گرفت و پس از آن باید قرارداد خود را امضا کند.
زیلیکیچ از 10 مارس بدون باشگاه بوده است. ابتدا او توسط سارایوو از تیم کنار گذاشته شد و چند روز بعد، این بازیکن قرارداد خود را با باشگاهش فسخ کرد. او تاکنون سه بازی برای تیم ملی بوسنی انجام داده است.

2049042

هر چند که رسانه فاکتور بوسنی رسما نامی از استقلال نبرده اما از این باشگاه خبر می‌رسد که تیم ایرانی خواهان جذب این بازیکن، استقلال است و حتی آفر رسمی نیز برای وی ارسال شده است.

باید دید که واکنش باشگاه استقلال و بخصوص شخص جواد نکونام به این اخبار چه خواهد بود. در حال حاضر، مدیران باشگاه برای دو بازیکن اهل بوسنی پیشنهاد رسمی ارسال کرده‌اند و باید دید که این بازیکنان از فیلتر نکونام رد شده‌اند یا خیر؟

دیدگاه‌ها