کد خبر : 2051891 | 10 تیر 1403 ساعت 17:17 | 112K بازدید | 53 دیدگاه

نکیسا: ما که عکسی با پیراهن ندیدیم!

واکنش ذوب‌آهن به قرارداد اسلامی با استقلال

مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن نسبت به شایعات مطرح شده درباره توافق استقلال با محمدحسین اسلامی واکنش نشان داد.

واکنش ذوب‌آهن به قرارداد اسلامی با استقلال

به گزارش "ورزش سه"، یکی از بازیکنانی که در روزهای گذشته بحث‌های زیادی درباره پیوستنش به استقلال مطرح شده و حتی گفته می‌شود با مدیران باشگاه به توافقات نهایی نیز دست یافته، محمدحسین اسلامی است.

این بازیکن 23 ساله که در ذوب‌آهن چهره شد، قراردادش با این باشگاه اصفهانی تمام شده و می‌تواند آزادانه به هر تیمی برود. حالا اما شایعه توافق اسلامی با استقلال با واکنش جالب نیما نکیسا مدیرعامل ذوب‌آهن مواجه شده است.

نکیسا درباره مسائل مطرح شده پیرامون توافق اسلامی با استقلال به آنا گفت: اسلامی قراردادی با ما ندارد و هر باشگاهی که خودش دوست دارد می‌تواند برود. او تصمیم نهایی‌اش را نگرفته و عِرق و تعصب خیلی زیادی به ذوب‌آهن دارد. ما هم خیلی دوستش داریم، چون به لحاظ اخلاقی، رفتاری و فنی مورد تأیید ماست. ان‌شاءالله تصمیم او بر ماندن در ذوب‌آهن باشد.

مدیرعامل ذوب‌آهن افزود: من هم شنیده‌ام با استقلال توافق کرده، اما هر وقت قراردادش را امضا کرد و سر تمرین تیم رفت، می‌توانیم بگوییم به استقلال رفته است. هنوز که رونمایی نشده و عکسی از این بازیکن با پیراهن استقلال ندیده‌ایم اما اگر رفته مبارک باشد. ان‌شاءالله که اسلامی آینده خوبی داشته باشد.

دیدگاه‌ها