کد خبر : 2052119 | 11 تیر 1403 ساعت 16:47 | 17.3K بازدید | 26 دیدگاه

با پیروز قربانی اتفاقات خوبی برای ما رقم می‌خورد؛

مدیرعامل فجر: رجب‌زاده خودش نخواست بماند

سرپرست مدیرعاملی باشگاه فجر توضیحاتی درباره جدایی مهدی رجب‌زاده و انتخاب پیروز ارائه داده است.

مدیرعامل فجر: رجب‌زاده خودش نخواست بماند

به گزارش "ورزش‌ سه"، حسن کریمی در نشست خبری که امروز به مناسبت رونمایی از سرمربی جدید باشگاه فجرسپاسی برگزار شد، اینطور حرف‌هایش را آغاز کرد: باید از اعضای هیئت مدیره باشگاه و در راس همه، سردار بوعلی تشکر کنم که یک انسان ورزشکار و ورزش دوست واقعی است. تمام تحولات خوبی که در چندسال اخیر در مجموعه باشگاه، چه در بحث زیرساختی، چه بحث فنی و سایر مسائل اتفاق افتاده است، همه را مدیون این فرمانده ورزشی هستیم.

کریمی در خصوص تغییر و تحولاتی که در کادر فنی فجرسپاسی اتفاق افتاد نیز گفت: تغییر و تحولات در هر باشگاهی جزء مسائل عادی محسوب می‌شود و دیر یا زود اتفاق می‌افتد. طی 2 سال گذشته، فجر به یکی از محصولات خود یعنی مهدی رجب‌زاده اعتماد کرد و با توجه به اینکه مجموعه باشگاه، علاقه‌ای به تغییرات زیاد در کادر فنی ندارد، مایل بودیم که با او در فصل جدید هم ادامه دهیم اما بنا به دلایلی که از طرف خود آقای رجب‌زاده عنوان شد، ما هم اختیار را به ایشان دادیم و به تصمیمشان مبنی بر جدایی از باشگاه فجر، احترام می‌گذاریم.

سرپرست مدیرعاملی باشگاه فجر ادامه داد: رجب‌زاده از بچه‌های استان فارس و بزرگ شده‌ی باشگاه فجر است و از لحاظ فنی و اخلاقی عملکردی مطلوب داشت. در فصل اخیر هم حقمان صعود بود اما این اتفاق رخ نداد و برای ایشان در تیم جدیدش آرزوی موفقیت داریم.

کریمی در خصوص انتخاب پیروز قربانی به عنوان سرمربی جدید فجرسپاسی نیز گفت: قربانی در دوران بازی، سد مستحکمی در باشگاه استقلال و تیم ملی محسوب می‌شد و افتخارات زیادی کسب کرد. در دوران مربیگری هم تجربیات بسیار خوبی دارد و هم‌اکنون حداقل نسبت به 13 تیم لیگ یک، شناخت کاملی دارد. از طرفی اخلاق، رفتار و منش او هم با باشگاه فجر سازگاری دارد و اطمینان داریم که اگر اصحاب رسانه و هواداران به تصمیم ما اعتماد کنند، اتفاقات خوبی با حضور پیروز قربانی برای باشگاه فجر رقم می‌خورد.

2049469

وی با بیان اینکه یکی از اولویت‌های اصلی باشگاه فجر، بازیکن‌سازی و استعدادیابی است، گفت: طی 2 سال اخیر تیم‌های آکادمی و پایه باشگاه را راه‌اندازی کردیم و امروز هم بهرام شفیعی از مربیان برجسته فوتبال فارس را به عنوان مسئول آکادمی معرفی خواهیم کرد. سرمربیان هر رده سنی نیز طی روزهای آینده معرفی خواهند شد.

نایب رئیس هیئت مدیره باشگاه فجرشهید سپاسی ادامه داد: در رده‌های سنی پایه، اولویت با بازیکنان بومی خواهد بود و این موضوع مد نظر سرمربی تیم نیز هست. کمیته فنی باشگاه نیز با حضور سرمربیان تمام رده‌های به صورت هر یک ماه یا 45 روز یکبار برگزار خواهد شد. به همه هواداران قول می‌دهم که امسال، سال تحول باشگاه فجر خواهد بود.

2049470

وی همچنین از اصحاب رسانه و هواداران باشگاه فجرسپاسی که طی سال‌های اخیر همواره یار و کمک حال باشگاه بوده‌اند تشکر کرد و گفت: امیدواریم اعتماد آنها به باشگاه فجر همچنان ادامه داشته باشد و انتخاب سرمربی جدید را هم به فال نیک بگیرند. خواسته ما این است که کمک‌های همه مسئولان شهر و استان را در ادامه بیش از پیش شاهد باشیم. ما تیم صنعتی نیستم و منبع درآمد چندانی نداریم. سردار بوعلی و اعضای هیئت مدیره پشت این تیم ایستاده و سال‌ها آن را در سطح بالای لیگ یک حفظ کرده‌اند. بنابراین لازم است حمایت‌ها بیشتر شود تا انشالله بتوانیم به لیگ برتر صعود کنیم.

دیدگاه‌ها