کد خبر : 2052157 | 12 تیر 1403 ساعت 04:08 | 60.1K بازدید | 22 دیدگاه

آینده لیموچی دست سرمربی موردعلاقه

نظر نهایی برای جدایی ملی‌پوش آلومینیوم را سرمربی این تیم خواهد داد.

آینده لیموچی دست سرمربی موردعلاقه

به گزارش "ورزش سه"، مهدی لیموچی که دو سال قبل با نظر سید مجتبی حسینی از فولاد خوزستان به پیکان پیوست و در پیکان فرصت درخشش در لیگ برتر را به دست آورد و در فصل اخیر هم زیر نظر همین سرمربی به عملکرد خوب خود ادامه داد، اکنون در آستانه انتقال به یکی از تیم‌های پرسپولیس یا سپاهان قرار دارد.

لیموچی پس از دو فصل موفق زیر نظر مجتبی حسینی، حالا برای جدایی از آلومینیوم اراک باید تایید این سرمربی را هم داشته باشد که البته بعید است مخالفت جدی با آن صورت بگیرد و موافقت او و باشگاه ایرالکو موجب انتقال این بازیکن 24 ساله خواهد شد.

محمد رجائیان، مدیرعامل باشگاه آلومینیوم، در خصوص مکاتبه باشگاه‌ها برای جذب مهدی لیموچی عنوان کرد: جا دارد از دوست و همکار عزیزم آقای درویش تشکر کنم که از روز اول طی یک تماس و پس از آن ارسال نامه، درخواست جذب مهدی لیموچی را برای پرسپولیس داشتند و باشگاه سپاهان نیز طی جلسه و نامه‌نگاری درخواست‌هایی از ما داشتند.

او ادامه داد: اگر جلسه هم‌اندیشی ما با هیئت مدیره و سرمربی تیم برای خط و خطوط فصل آینده مشخص شود، آقای حسینی تصمیم می‌گیرد که یک بازیکن را می‌خواهد یا نه. بازیکنان ما با نظر سرمربی و بعد باشگاه می‌توانند جدا شوند.

مدیرعامل باشگاه آلومینیوم یادآور شد: مهدی لیموچی بند فسخ در قراردادش دارد، اما نیاز به تایید ما هم دارد که در این باره باشگاه‌های پرسپولیس و سپاهان با ما مذاکره کرده‌اند.

دیدگاه‌ها