کد خبر : 2052173 | 11 تیر 1403 ساعت 22:30 | 11.3K بازدید | 14 دیدگاه

راندال کولو موآنی:

فکر می‌کنم امروز برای فرانسه مفید بودم

راندال کولو موآنی، مهاجم فرانسه، از نقش داشتن در برد مقابل بلژیک در بازی یک هشتم نهایی یورو 2024 خوشحال است.

فکر می‌کنم امروز برای فرانسه مفید بودم

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی فوتبال فرانسه در بازی دور یک هشتم نهایی یورو 2024 موفق شد بلژیک را با نتیجه 1-0 شکست داده و به دور بعدی صعود کند. فرانسه باید در مرحله بعدی به مصاف برنده بازی پرتغال و اسلوونی برود.

فرانسه در دیداری که عملکرد چشمگیری نداشت با گل به خودی یان فرتونگن موفق شد به برد دست پیدا کند. مدافع هلند ضربه راندال کولو موآنی که در مسیر چارچوب قرار نداشت را تبدیل به گل به خودی کرد و باعث شکست تیمش شد.

2049558

راندال کولو موآنی که آخرین تورنمنت با فرانسه را با تلخی به پایان رسانده بود از این موفقیت خوشحال است. او در بازی فینال جام جهانی قطر آخرین فرصت بازی مقابل آرژانتین را از دست داد و شاهد مهار ‌فوق العاده دیبو مارتینز بود که در نهایت با قهرمانی آرژانتین به پایان رسید.

موآنی که در این تأثیرگذاری در برد امشب تیمش خوشحال بود پس از بازی گفت: "من این فرصت را داشتم که به توپ ضربه بزنم و در نهایت توپ وارد دروازه شد."

او در این بازی نیمکت‌نشین بود و سپس دقیقه 62 به جای مارکوس تورام وارد زمین شد. موآنی درمورد حضور به عنوان بازیکن تعویضی گفت: "دیدیه دشان از من خواست که به زمین بروم تا انرژی را به ترکیب تیم بیاورم و به لطف سرعتم موقعیت‌های مهمی ایجاد کنم، فکر می‌کنم امروز عصر برای فرانسه مفید بودم."

دیدگاه‌ها