کد خبر : 2052190 | 12 تیر 1403 ساعت 00:28 | 57.8K بازدید | 30 دیدگاه

جدایی شوکه‌کننده اسطوره الهلال پس از شانزده سال

سلمان الفرج پس از شانزده سال و کسب 21 عنوان قهرمانی، از الهلال جدا شد.

جدایی شوکه‌کننده اسطوره الهلال پس از شانزده سال

به گزارش "ورزش سه"، در تصمیمی غافلگیرکننده که هواداران باشگاه الهلال را شوکه کرد، این باشگاه اعلام کرد که با سلمان الفرج، کاپیتان تیم، برای عدم ادامه همکاری و جدایی او پس از ۱۶ سال حضور در این باشگاه به توافق رسیده است. باشگاه الهلال از تلاش‌ها و خدمات ارزشمند این بازیکن در طول این مدت تقدیر کرد و موفقیت‌های بسیاری که او به همراه تیم به دست آورده بود را ستود.

گفتنی است که الفرج در اواخر ماه می اشاره کرده بود که ممکن است با پایان فصل جاری از تیم جدا شود، هرچند قرارداد او تا پایان فصل آینده ادامه داشت.

پس از قهرمانی الهلال در جام پادشاه، الفرج بیان کرد که اشک‌هایش ناشی از خوشحالی بوده و هیچ معنی دیگری ندارد و تأکید کرد که بازیکنان الهلال قادر به ادامه مسیر موفقیت‌ها هستند.

2049587

الفرج درباره سختی‌های فصل جاری گفت: «این فصل از لحاظ شخصی برای من دشوار بود زیرا کمتر به عنوان بازیکن اصلی بازی کردم.»

او افزود: «خوشحال‌تر خواهم بود اگر بتوانم در الهلال به کارم ادامه دهم و امیدوارم این اتفاق بیفتد. مهم این است که هواداران از من راضی باشند.»

الفرج ادامه داد: «اگر از الهلال جدا شوم، دوست دارم با محبت و احترام آن‌ها این کار را انجام دهم. من هر چه داشتم به این باشگاه تقدیم کردم.»

این بازیکن ۳۴ ساله بیان کرد: «هواداران باید بدانند که هیچ بازیکنی دائمی نیست. ممکن است من بازنشسته شوم یا به باشگاه دیگری بروم. این طبیعت فوتبال است و در نهایت منافع مشترک همه مهم است. باشگاه به منافع خود فکر می‌کند و من هم به منافع خود.»

سلمان الفرج در پایان صحبت‌هایش گفت: «من عاشق این باشگاه و هواداران بزرگ آن هستم و هیچ‌وقت آن‌ها را فراموش نخواهم کرد. امیدوارم محبت آن‌ها به من همچنان باقی بماند و در صورت جدایی من تغییر نکند. هواداران اساس ما هستند و همیشه ما را در دستیابی به این موفقیت‌ها حمایت کرده‌اند.»

سلمان الفرج طی دوران حضور در الهلال، موفق به کسب 21 قهرمانی از جمله 2 قهرمانی آسیا و هشت قهرمانی در لیگ عربستان شد.

دیدگاه‌ها