کد خبر : 2052201 | 12 تیر 1403 ساعت 06:55 | 29.4K بازدید | 12 دیدگاه

طلب شش میلیاردی نعمتی مانع تمدید قرارداد

در شرایطی که به نظر می‌رسید کار تمدید قرارداد برخی بازیکنان آزاد پرسپولیس راحت و بی دردسر باشد اما موانعی در راه ادامه همکاری طرفین پیش آمد.

طلب شش میلیاردی نعمتی مانع تمدید قرارداد

به گزارش ورزش سه، علی نعمتی مدافع پرسپولیس که قراردادش با این باشگاه به  پایان  رسیده  سه تیم لیگ برتری را خواهان خود می‌بیند. 
گفته می‌شود سه تیم سپاهان، تراکتور و فولاد خواهان جذب علی نعمتی هستند اما با این وجود باز هم این بازیکن پاسخی به سه باشگاه خواهانش نداده و اولویتش را حضور در پرسپولیس اعلام کرده است. 
علی نعمتی فعلا در شهر زادگاهش نیشابور، مشغول  امتحانات دانشگاهی  است ضمن اینکه درچند مدت اخیر از تمرین کردن هم غافل نبوده تا برای شروع تمرینات از فرم مطلوب دورنماند. 
هر چند نعمتی تاکید دارد که اولویتش ماندن در پرسپولیس است اما در آخرین صحبتی که با مدیران باشگاه پرسپولیس داشته به مدیرعامل و معاون ورزشی باشگاه اعلام کرده که طلب شش میلیاردی او را بپردازند و گزینه اولش را باز هم پرسپولیس اعلام کرده است. 
نعمتی تا این لحظه حرفی از جدایی نزده اما بعید نیست که اگر مطالبات او پرداخت نشود این بازیکن هم مانند چند بازیکن دیگر پرسپولیس وسوسه شده و به یکی از پیشنهادات ارائه شده پاسخ مثبت بدهد. 

1972506

نعمتی توسط یحیی گل محمدی که در  شهرخودرو مشهد هم مربی‌اش بود به پرسپولیس آمد و حالا یکی از تیم‌های خواهان او فولاد یحیی گل محمدی است. 

در شرایطی که از بین مدافعان میانی پرسپولیس کنعانی زادگان قرارداد دارد و پورعلی گنجی قراردادش را تمدید کرده وضعیت سه بازیکن دیگر این پست یعنی گولسیانی، فرجی و نعمتی نامشخص است هر چند نعمتی می‌تواند مدافع چپ هم باشد و از این جهت می.تواند مورد توجه مدیران باشگاهش قرار بگیرد.  

البته با تزریق پولی که قرار است به باشگاه پرسپولیس صورت بگیرد و مطالبات بازیکنان تسویه شود احتمال تمدید او بیشتر از جدایی.اش به نظر می‌رسد.

دیدگاه‌ها