کد خبر : 2052248 | 12 تیر 1403 ساعت 11:50 | 26.3K بازدید | 9 دیدگاه

حادثه تلخ کوپا: مصدومیت شدید ستاره اروگوئه! (عکس)

مکس آرائوخو به دلیل مصدومیت شدید از ناحیه گردن نتوانست تیمش را در بازی برابر آمریکا همراهی کند.

حادثه تلخ کوپا: مصدومیت شدید ستاره اروگوئه! (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی اروگوئه شب گذشته در سومین و آخرین دیدار از مرحله گروهی رقابت‌های کوپا آمریکای ۲۰۲۴ روبروی تیم ملی آمریکا به میدان رفت و موفق شد با یک گل برابر این تیم به پیروزی برسد و با کسب سه پیروزی از سه دیدار و ۹ امتیاز قاطعانه به عنوان صدرنشین راهی مرحله بعدی شود.

اما اتفاق تلخی در جریان این بازی در حدود دقیقه بیستم نیمه اول رخ داد که نگرانی بسیاری از بازیکنان حاضر در میدان و همچنین هواداران و فوتبال‌دوستان را به همراه داشت. مکسی آرائوخو روی یک صحنه نتوانست شرایط را به درستی مدیریت کند و در حالی به زمین افتاد که تمام وزن بدنش روی گردن و سرش بود. 

2049693

این بازیکن ۲۴ ساله مشخصا در شرایط خوبی قرار نداشت و بی‌حرکت روی زمین افتاده بود و همین باعث شد که پزشکان فورا بالای سرش ظاهر شوند و چند دقیقه در زمین روند درمانش را طی کنند و در نهایت او را روی برانکارد به بیرون از زمین هدایت کردند و ظاهرا او به بیمارستانی منتقل شده است. 

فدراسیون فوتبال اروگوئه با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد: «مکسیمیلیانو آرائوخو در شرایط خوبی است. او به دلیل مصدومیت از ناحیه سر و گردن مجبور به ترک زمین شد. آزمایشات مربوطه به زودی انجام خواهد شد» اما خبر دیگری درباره شرایط این بازیکن منتشر نشده است.

دیدگاه‌ها