کد خبر : 2052272 | 12 تیر 1403 ساعت 13:41 | 68.5K بازدید | 77 دیدگاه

ستایش آلیسون از وینی

ستاره لیورپول توپ طلا را به وینیسیوس داد

آلیسون تردید ندارد که وینیسیوس بهترین بازیکن حال حاضر دنیا و لایق دریافت توپ طلاست.

ستاره لیورپول توپ طلا را به وینیسیوس داد

به گزارش "ورزش سه"، آلیسون بکر، دروازه‌بان تیم ملی برزیل، معتقد است که وینیسیوس جونیور در سلسائو به همان سطح عالی خواهد رسید که در رئال مادرید نشان داده و از او به عنوان کسی که شایسته‌ترین برای توپ طلاست، یاد کرد.

دروازه‌بان لیورپول در نشست خبری بازی با کلمبیا گفت: «وینیسیوس در بازی اخیر مقابل پاراگوئه نشان داد که می‌تواند چقدر تاثیرگذار باشد. همه ما از توانایی‌های وینی و کارهایی که در فصل گذشته انجام داد، آگاهیم. از نظر من او شایسته دریافت توپ طلا و عنوان بهترین بازیکن جهان است.»

2049719

وینیسیوس در غیاب نیمار که از مصدومیت رباط صلیبی هنوز ریکاوری نکرده، رهبر تیم ملی برزیل است. وینگر رئالی برزیل، ستاره اصلی پیروزی مقابل پاراگوئه (1-4) بود. تا آن مسابقه، وینی در 31 بازی ملی 3 گل به ثمر رسانده بود و حالا 5 گله است.

آلیسون ارزیابی کرد که وینی قطعا به همان سطح رئال مادرید خواهد رسید: «مردم برزیل به حق از همه ما می‌خواهند که عملکردی را که در باشگاه‌هایمان نشان داده‌ایم، داشته باشیم. همه ما چنین هدفی داریم. می‌دانم انتظارات از وینیسیوس بعد از فصل درخشانش در رئال بالاست و شک ندارم او همان بازی‌ها را در تیم ملی نیز نشان خواهد داد.»

دیدگاه‌ها