کد خبر : 2052461 | 13 تیر 1403 ساعت 11:47 | 85.4K بازدید | 47 دیدگاه

آقای گل تیتر یک روزنامه‌های امارات

خلاص: شهریار مغانلو و مهدی قایدی یکی شدند!

روزنامه‌های الخلیج و البیان از نهایی شدن انتقال شهریار مغانلو به اتحاد کلباء خبر دادند.

خلاص: شهریار مغانلو و مهدی قایدی یکی شدند!

به گزارش "ورزش سه"، پس از حضور در سانتاکلارای پرتغال، باید شاهد دومین انتقال شهریار مغانلو به خارج از کشور باشیم. آقای گل دو دوره اخیر لیگ برتر فوتبال ایران، با باشگاه اتحاد کلباء به توافق نهایی دست پیدا کرده و قرار است فوتبالش را در ادنوک لیگ ادامه دهد.

نام اتحاد کلباء با حضور فرهاد مجیدی روی نیمکت این تیم، بر سر زبان‌ها افتاد و علاقه‌مندان به فوتبال، پیگیر نتایج این باشگاه بودند و با حضور مهدی قایدی در لباس ببرها، این تیم اماراتی بیش از قبل مورد توجه قرار گرفت.

حالا این باشگاه که از فصل قبل و با درخواست مجیدی به دنبال جذب شهریار مغانلو بود، فاصله‌ای تا جذب آقای گل لیگ برتر ایران ندارد و به نظر می‌رسد که طی روزهای آینده، شاهد اعلام رسمی حضور این بازیکن در کلباء باشیم.

1980786

روزنامه الخلیج در خبر مربوط به اعلام نام سرمربی جدید کلباء، از حضور مغانلو در این تیم خبر داده و نوشته است: اتحاد کلباء قرارداد خود را با شهريار مغانلو، مهاجم ایرانی تیم سپاهان که ۲۹ سال دارد، نهایی کرده و همچنان به دنبال جایگزینی برای مدافع برزیلی، والاس دوس سانتوس است که قراردادش با کلباء به پایان رسیده است.

روزنامه البیان نیز نوشته است: اتحاد کلباء همچنین با ووک رازوویچ، سرمربی پیشین تیم الفیحاء عربستان و سرمربی سابق تیم‌های الظفرة و الوحدة، قرارداد بسته است. این تیم به‌زودی شهريار مغانلو، مهاجم ایرانی تیم سپاهان را نیز به خدمت خواهد گرفت.

بدین ترتیب باید گفت که حضور شهریار مغانلو در اتحاد کلباء نهایی شده و چنانچه این باشگاه اماراتی بتواند رضایت شباب الاهلی را برای تمدید قرارداد قرضی مهدی قایدی به دست بیاورد، این دو بازیکن ایرانی می‌توانند خط حمله قدرتمندی را برای ببرها تشکیل دهند.

قایدی فصل قبل در تمامی رقابت‌ها موفق شد شانزده بار برای کلباء گلزنی کند و حالا با حضور شهریار مغانلو، یک خط حمله زهردار در انتظار رقبای کلباء خواهد بود که در دو فصل اخیر، موی دماغ تیم‌های بزرگ ادنوک لیگ بوده است.

این تیم اماراتی به تازگی با ووک رازوویچ، سرمربی سابق الفیحاء نیز قرارداد منعقد کرده تا در فصل آینده، با قدرت به مصاف رقبا برود. سرمربی صربستانی که دو فصل پیش با غلبه بر الهلال، قهرمان جام حذفی عربستان شد و تیمش را تا مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا نیز پیش برد.

دیدگاه‌ها