کد خبر : 2052579 | 14 تیر 1403 ساعت 03:15 | 13.9K بازدید | 21 دیدگاه

انتظار بایرنی‌ها از کمپانی: پلیس بد باش

در سال‌های اخیر، هیئت مدیره و گروه سرپرستی این باشگاه بارها تصمیماتی را تأیید کرده‌اند که امروز به نظر آنها کاملاً اشتباه بوده است. این موضوع نه تنها در مورد تمدید قراردادهای پرخرج، بلکه در مورد سایر زمینه‌ها نیز صدق می‌کند.

انتظار بایرنی‌ها از کمپانی: پلیس بد باش

به گزارش "ورزش سه"، در سال 2022، حسن صالح‌حمیدزیچ، مدیر ورزشی وقت بایرن، و یولیان ناگلزمان، سرمربی این تیم، به شدت خواهان جذب فلوریان ویرتز، هافبک جوان بایر لورکوزن بودند. اما اولی هوینس، رئیس افتخاری باشگاه، به دلیل مصدومیت رباط صلیبی ویرتز، این انتقال را پرخطر می‌دانست. امروز، ویرتز به یکی از ستاره‌های بی‌رقیب بوندس‌لیگا تبدیل شده و لورکوزن حاضر به فروش او با قیمتی معقول نیست.

اکنون، ماکس ایبرل، مدیر ورزشی جدید بایرن، در تلاش است تا اشتباهات گذشته را جبران کند. او به دنبال کاهش دستمزدهای نجومی، جذب بازیکنان جوان و جویای نام (مانند اولیسه، ایتو، پالینیا و سیمونز)، حفظ امیدهای آینده مانند یوشکو پاواروویچ، و قرض دادن استعدادهای جوانی مانند لوکاس وانر و یان کراتس به منظور کسب تجربه و بازگشت به عنوان بازیکنان کلیدی است.

2050218

اما سخت‌ترین چالش هنوز باقی مانده است: فروش ستاره‌های پرهزینه‌ای که عملکرد ضعیفی داشته‌اند (مانند کینگزلی کومان و سرژ گنابری) یا برای تأمین مالی پروژه بازسازی تیم به پول آنها نیاز است (مانند ماتیس دی‌لیخت و نصیر مزراوی). در این میان، ونسان کمپانی، سرمربی جدید بایرن، نقشی کلیدی ایفا خواهد کرد. اگر او به ستاره‌ها نشان دهد که به آنها نیازی ندارد، شاهد تحولات بزرگی در ترکیب تیم خواهیم بود.

با این حال، برخی هواداران کمپانی را به جای "پلیس خوب"، "پلیس بد" می‌دانند. او باید با قاطعیت و بدون مماشات، ستاره‌های مغرور تیم را مجبور به ترک باشگاه کند و فضایی را برای رشد و شکوفایی نسل جدید بازیکنان فراهم کند.

این مأموریتی دشوار، اما ضروری برای بایرن مونیخ است تا به دوران شکوه خود بازگردد.

دیدگاه‌ها