کد خبر : 2052615 | 14 تیر 1403 ساعت 08:32 | 27.9K بازدید | 37 دیدگاه

رقابت جدی آرسنال و چلسی بر سر ستاره ایتالیا

دو باشگاه آرسنال و چلسی برای به خدمت گرفتن ریکاردو کالافیوری به صورت جدی با هم رقابت خواهند کرد.

رقابت جدی آرسنال و چلسی بر سر ستاره ایتالیا

به گزارش "ورزش سه"، عملکرد درخشان کالافیوری در ترکیب بولونیا در رقابت‌های فصل گذشته سری آ ایتالیا باعث شد که او از سوی لوچانو اسپالتی به اردوی تیم ملی ایتالیا برای حضور در رقابت‌های جام ملت‌های اروپای ۲۰۲۴ دعوت شود و به عنوان یکی از بهترین بازیکنان این تیم در این مسابقات هم معرفی شود. 

این ستاره ۲۲ ساله یکی از معدود بازیکنان درخشان آتزوری در یورو بود و عملکرد خوبش باعث شد که مشتریان بسیاری پیدا کند. در حالی که یوونتوس از چند ماه قبل به دنبال جذب او بود و حتی پیشنهاداتی هم ارائه کرده بود اما انتقال تیاگو موتا به این تیم به عنوان سرمربی جدید باعث شد که روابط این باشگاه خراب شود و مدیر بولونیا هم تایید کرد که این انتقال انجام نخواهد شد. 

2047665

حالا گاتزتا دلو اسپورت و اسکای اسپورت ایتالیا هم خبر داده‌اند که آرسنال و چلسی رقابتی جدی را برای به خدمت گرفتن این مدافع ایتالیایی آغاز کرده‌اند و انتظار می‌رود که او به زودی یک باشگاه را از این بین انتخاب کند تا فصل آینده پیراهنش را به تن داشته باشد و باید منتظر تصمیم نهایی بمانیم. 

بولونیا در پنجره نقل و انتقالات تابستانی سال گذشته توانست کالافیوری را با تنها چهار میلیون یورو از بازل به خدمت بگیرد اما ۴۰ درصد از سود فروش او به باشگاه سابقش تعلق خواهد گرفت و همین باعث شده است که مدیران این باشگاه ایتالیایی به فکر فروش او با مبلغی بالاتر باشند.

گفته می‌شود که مبلغ مدنظر مدیران بولونیا برای فروش این بازیکن نزدیک به ۵۰ میلیون یورو است که بعید به نظر می‌رسد آرسنال و خصوصا چلسی مشکلی با پرداخت آن برای جذب این ستاره ایتالیایی داشته باشند.

دیدگاه‌ها