کد خبر : 2052907 | 15 تیر 1403 ساعت 21:50 | 133.2K بازدید | 133 دیدگاه

اولین واکنش خرید پر سر و صدای استقلال

میلاد زکی پور با انتشار پستی در صفحه شخصی خود، نسبت به حضور در استقلال واکنش نشان داد.

اولین واکنش خرید پر سر و صدای استقلال

به گزارش "ورزش سه"، بعد از محمدحسین اسلامی، استقلال دومین خرید تابستانی خود را انجام داد و با میلاد زکی پور به توافق رسید و این بازیکن پس از اتمام قراردادش با سپاهان، به تیم سابقش بازگشت. روز گذشته نیز باشگاه استقلال از عقد قرارداد با این بازیکن خبر داد.

زکی پور که در لیگ شانزدهم به همراه علیرضا منصوریان به استقلال آمد، پس از چهار فصل حضور در جمع آبی‌ها، از این تیم جدا شد و دو فصل در گل گهر و دو فصل در سپاهان به بازی پرداخت و حالا یک بار دیگر به استقلال بازگشته و به احتمال فراوان، قرار است جای خالی جلالی را پر کند که راهی ملوان می‌شود.

2050794

زکی پور حالا با انتشار پستی در صفحه شخصی خود، از انگیزه‌هایش برای کسب عنوان قهرمانی با استقلال خبر داده است. او در این پست اینستاگرامی نوشته است:

با سلام و درود خدمت هواداران استقلال کبیر💙

سال‌ها گذشت و من باخاطرات آن روزها زندگی کردم؛ باخود عهدکردم قوی‌تر به خانه اصلی‌ام بازگردم، خواست پروردگار عالم و تلاش حرفه‌ای در نهایت سبب شد آن روز بزرگ فرا رسد تا من هم جزئی ازشما باشم.

حالا دیگر با خاطراتم زندگی نمی‌کنم چرا که به دنبال آرزوهای بزرگم با پیراهن استقلال هستم تا با حمایت شما هواداران بی نظیر و درایت کادرفنی، درکنار هم بازیانم جام‌های قهرمانی را یکی پس از دیگری درو کنیم.

سپاس که مرا به جمع خود بازگرداندید🙏🏻💙🤲🏻